V Ostravě čekala na Králodvorské top konkurence v podobě patnácti nejlepších celků. Je velkou odměnou pro všechny, kteří se starají o výchovu mládeže v Králově Dvoře, že se králodvorská výprava nezalekla soupeřů zvučných jmen a na nejvyšší úrovni výborně reprezentovala sokolskou jednotu.

Králodvorští ve skupině podlehli pouze stříbrnému celku z celkového pořadí, tedy pražskému El Niňu. Je třeba zdůraznit, že za pražským celkem stojí vrcholové středisko mládeže, které sdružuje všechny nejlepší hráče z velkého okolí. To nelze říci o reprezentaci z Králova Dvora, která pouze čerpá z vlastních odchovanců.

Králův Dvůr podlehl El Niňu, ale potom dvakrát vyhrál. Konkurenční Sokol Hradec Králové prohrál s Králodvorskými 1:3 a stejným poměrem Králův Dvůr porazil i DTJ Hradec Králové. To znamenalo zisk druhého místa ve skupině a vzhledem k celkovému druhému místu vítěze skupiny El Niňa, plyne pro Králův Dvůr umístnění na šesté příčce. Tento post je víc, než v co bylo možné před mistrovstvím doufat.

O tento úspěch se zasloužila trojice odchovanců, kde jednoznačně první housle hrál Tomáš Flíček, který patří mezi nejlepší dorostence v republice. Proti trojkám svých soupeřů bodoval Votava a tyto body otevřely dveře k výbornému umístnění. Na trojce sbíral zkušenosti Sládek, který je věkem ještě kadet a má dostatek času k tomu, aby výkonnostně dorostl k nejlepším.