KUTNÁ HORA – KRÁLŮV DVŮR 3:6

Králodvorští na půdě nováčka dlouho prohrávali 0:1. „Je to nováček, hráli klasického zanďoura a na brejky. Nedařilo se nám proměňovat šance," zmínil trenér Králova Dvora Milan Karšňák. Zlom přišel až v závěru druhé třetiny, kdy Králův Dvůr vstřelil během necelých tří minut čtyři branky. Ve třetím dějství pak hosté navýšili své vedení až na 6:1, domácí pak jen zkorigovali stav. „Byli jsme lepší, vyhráli jsme zaslouženě," doplnil trenér Karšňák.

WIZARDS PRAHA – KRÁLŮV DVŮR 8:7

Nedělní zápas se celku T.B.C. vůbec nepovedl. Domácí nastoupili jen s devíti hráči do pole, přesto nakonec slavili tři body. V prvním dějství sice hosté dokázali otočit stav na 2:1, jenže vedení neudrželi. „Díky nedisciplinovanosti jsme prohrávali 5:2. Mysleli jsme si, že to bude jednoduché. Dělali jsme spoustu chyb a dostali jsme hloupé góly," zmínil trenér Karšňák. O druhé přestávce pak proběhla v kabině bouřka a hosté nejen, že srovnali na 5:5, ale poté dokonce šli do vedení 7:6, když se Beščec a J. Pokorný trefili v rozmezí pěti vteřin. Závěr zápasu ovšem Králodvorští nezvládli a v posledních třech minutách domácí otočili stav na 8:7. „Prohráli jsme si to sami. Dostali jsme facku," doplnil Karšňák. Dodejme, že po třech kolech je celek T.B.C. na čtvrtém místě.

Králodvorští florbalisté se již těší na úterý, kdy v osmifinále českého poháru přivítají na své půdě extraligový Liberec. „Doufá,, že přijde hodně lidí. Třeba se nám podaří překvapit a vyhrát. Liberec na tom asi nebude ideálně. Teď dostal 15:4 na Chodově. Určitě nepřijedou oslabení a budou chtít vyhrát," zmínil trenér Karšňák, který vidí šance na postup 30:70. Zápas se hraje v úterý v králodvorské sportovní hale, začátek je v 19.30 hodin. Vstupné na zápas bude 20 Kč.

Kutná Hora – Králův Dvůr 3:6, branky za Králův Dvůr: 37. a 48. Bachan, 38. J. Pokorný, 38. Kubert, 39. a 45. T. Pokorný. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Třetiny: 1:0, 0:4, 2:2. Wizards Praha – Králův Dvůr 8:7, branky za Králův Dvůr: 36. a 38. Matyáš, 7. Merhout, 7. Horký, 50. Pokorný T., 54. Beščec, 54. Pokorný J. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. Třetiny: 3:2, 1:0, 4:5.