Králův Dvůr - Ovocné Báze 10:3

Hosté hráli od začátku hodně zatažení a vyráželi jen k rychlým protiútokům. Ve 3. minutě se jim ovšem jeden povedl a Ovocné Báze vedly. Králodvorští se ale nenechali rozhodit a po polovině první třetiny již vedli 2:1. Domácí měli jasnou převahu, několik velkých šancí ale neproměnili. Zachytal si ovšem také domácí gólman Novák, který bravurně zlikvidoval několik brejků hostů.

Od druhé třetiny na hřišti existovalo jediné mužstvo. Na branku Ovocných Bází se valil jeden útok za druhým a bylo jen otázkou času, kdy Králův Dvůr navýší své vedení. Po pěkném gólu obránce Hušáka se pak podruhé v utkání prosadil Kanaďan Joel Inouye, který tentokrát vyškolil tři protihráče stylem „pojď sem, kam jdeš“ a následně si vychutnal i brankáře. To již zvyšoval na 5:1. V závěru druhého dějství pak oba celky po pohledných kombinacích využily přesilovku a před třetí třetinou byl stav 6:2.

I ve třetím dějství pokračovala výrazná převaha Králova Dvora, kterou proměnili bratři Pokorní v sedmý gól. Hosté pak po ojedinělém protiútoku snížili na 7:3, to ale bylo z jejich strany vše. Naopak Králodvorští ještě měli v zásobě tři branky. Dvakrát se prosadil druhý útok, mimo jiné Inouye završil hattrick, a desátý gól vstřelil v čase 57:36 Votava střelou zpoza obránce. Králodvorští podali koncentrovaný výkon a na vysokém vítězství se podílely všechny tři formace.

Branky: 11. Inouye (Bachan), 12. Podstavka (Holý), 23. Pokorný T. (Matyáš), 26. Hušák, 32. Inouye, 37. Pokorný T. (Merhout), 47. Pokorný J. (Pokorný T.), 55. Merhout (Inouye), 58. Inouye (Merhout), 58. Votava (Hušák) - 3. Bíba (Kubelka), 39. Staniček (Vlasák), 54. Novák (Kubelka). Vyloučení: 2:1. Využití: 1:1. Střely na branku: 28:21. Třetiny: 2:1, 4:1, 4:1. Rozhodčí: Nováček, Vašíček.

Králův Dvůr: Novák - Beščec, Merhout, Malý, Postavka, Hušák, Tauš, Svoboda, Pokorný J., Votava, Holý, Matyáš, Inouye, Bachan, Šnaidauf, Michálek, Pokorný T., Tesárek.