Králův Dvůr - Kladno 5:3

Domácí hráči vstoupili do zápasu hodně aktivně, čímž soupeře evidentně zaskočili. V 9. minutěpo trefách Konečného, Jaroslava Pokorného a Besčece svítil na tabuli překvapivý stav 3:0. Poté se hosté probrali a druhýchdeset minut se hrálo za stálého tlaku Kladna. Hosté velkou převahu dokázali korunovat třemi brankami aprvní třetina skončila nerozhodně 3:3.

Do druhé části vstoupili opět aktivněji domácí a ve 25. minutě Tomáš Pokorný po pěkné akci poslal TBC do vedení.S postupem času měli herně navrch opět hosté, jejich převaha ale již nebyla tak výrazná, jako vprvní části.

Ve třetí třetině se hrál vyrovnaný florbal se šanceminaobou stranách. Herně sice měli mírně navrch hosté, nebezpečnější ale byli domácí florbalisté.Přesto v závěru sahalihosté po vyrovnání, králodvorským ovšem pomohla tyč. Dvacet vteřin před koncem zápasu pak domácípojistili své vedení, když brejk zakončil úspěšně Prošek.

Králodvorští florbalisté se v generálce prezentovali velice pěkným výkonem a odměnou je jim skalp soupeře z první ligy. Dodejme, že v brance Králova Dvora se vystřídali Karšňák, Dorodnych a Titlbach. O víkendu čekají florbalisty Králova Dvora první mistrovské zápasy. Králodvorské áčko změří síly s Vorms Praha a s Ovocnými Bázemi, B mužstvo se střetne s VŠsK PedF UK a s FC Astra.

Branky za Králův Dvůr: Konečný, Pokorný T., Pokorný J., Besčec, Prošek T. Třetiny: 3:3, 1:0, 1:0. Diváci: 40.