Výborně se dařilo závodníkům Sokola Králův Dvůr. Čtrnáct dní dřiny na Hracholuské přehradě přetavili v pět medailových umístnění a řadu dalších krásných výsledků. Kuba Šindel mezi nejmladšími benjamínky C zvítězil ve své jízdě jak na 200m i 500m a domů si odvezl dvě zlaté. Kanoistka Alžběta Veverková spolu s Johankou Tulachovou (Tatran Sedlčany) dojela mezi juniorkami dvakrát druhá v C2 na 500m trati i ve sprintu na 200m.

Ondra Rašek v lodi s Filipem Michajlíkem (TJ Sokol Hradec Králové) po boji na kilometrové trati získali také stříbro mezi nejstaršími benjamínky A.

Šimon Kurťák se na K1 probojoval do finále A na trati 500m – 6. místo a na trati 200m – 9. místo. Spolu s Ondrou Budkou ze Sedlčan skončili v K 2 na trati 1 km na 5. místě.

Mezi kanoistickým potěrem se neztratil Jáchym Kincl (ročník 2009) a za deště a větru dojel v deblkajaku společně s Honzou Cee (Lokomotiva Liberec) do cíle závodu s hromadným startem na 48. místě z 59 startujících posádek.

Třešničkou na dortu je pozvánka pro Bětku Veverkovou na soustředění juniorské reprezentace ČR, které se bude konat poslední týden prázdnin v Račicích.

Tuto skvělou zprávu zaslala Berounskému deníku Světlana Veselá!