Florbalisté T.B.C. Králův Dvůr prošli prvním kolem poháru jako nůž máslem. Ve druhém kole je ale čekají mnohem těžší soupeři. Králodvorští se střetnou s druholigovými celky Orka Stará Boleslav, Peaksport Litomyšl a FBC Letohrad. Nejslabším soupeřem Králova Dvora by měl být Olymp Praha, který hraje středočeský přebor. Hráči T.B.C. věří, že pro ně bude domácí prostředí velkou výhodou a netají se postupovými ambicemi. Do další fáze poháru postupují nejlepší dva celky z pětičlenné skupiny.

Zápasy Králova Dvora (sportovní hala v Králově Dvoře): Orka Mladá Boleslav – T.B.C. Králův Dvůr (SO – 13.15), T.B.C. Králův Dvůr – FbK Olymp Praha (SO – 17.50), FBC Peaksport Litomyšl – T.B.C. Králův Dvůr (NE – 13.30), T.B.C. Králův Dvůr – FBC Letohrad (NE – 16.00).

Hořovičtí florbalisté se do Prahy jedou poprat o postup. Ve skupině se střetnou s druholigovými celky FbC Panthers a TJ Turnov. Dále čeká Draky celek Benátek, který postoupil do třetí ligy a Kolín, který hraje středočeskou ligu. Pokud budou mít Hořovičtí trochu štěstí mohou proklouznout do dalšího kola.

Zápasy Hořovic (sportovní hala TJ Radlice):
Red Dragons Hořovice – TJ Turnov (SO – 14.00), FBC Kolín – Red Dragons Hořovice (SO – SO – 16.30), FbC Panthers – Red Dragons Hořovice (NE – 9.00), Red Dragons Hořovice – Sokol Benátky (NE – 11.30). ⋌(vil)