Sokol Králův Dvůr - Mokré Lazce 4:0

V sobotu hrál v králodvorské sokolovně celek z Mokrých Lazců. Utkání zahájila dvouhra, v které se děly málokdy vídané věci! Domácí Štěpánek prohrál první set s Husníkem 11:0. Poté ještě získal Husník vedení 3:0 ve druhém setu, aby za několik málo chvil již Štěpánek vedl 9:3. V utkání plném zvratů měl Husník ve čtvrtém dějství mečbol, který ale Štěpánek odvrátil a nakonec rozhodoval pátý set, ve kterém se prosadil domácí hráč. Dodejme, že toto střetnutí trvalo pětapadesát minut. Zajímavý byl i třetí duel, v kterém králodvorský Urbánek výborně začal a vedl 9:4 nad Bubou. Tímto stavem ale první set pro Urbánka skončil, protože prohrál 11:9. Naprosto vyrovnaný zápas dokázal Urbánek dotáhnout do vítězného konce, když v rozhodujícím setu se ukazatel zastavil na stavu 11:9. Tečku za utkáním udělala domácí jednička Jančařík, který hlavně ve třetím a čtvrtém setu v zápase s Husníkem předváděl neskutečné údery.

Průběh utkání: Štěpánek – Husník 3:2, Jančařík – Schwarzer 3:0, Urbánek – Buba 3:2, Jančařík – Husník 3:1.

Sokol Králův Dvůr – Mittal Ostrava 4:0

V neděli Králodvorští ve stejné sestavě bez Košťála, který nehrál z důvodu zranění zad, přehráli Ostravu. Hostující celek dorazil do Králova Dvora se svojí jedničkou Mertou, ale s dvěma náhradníky, kteří neměli potřebnou výkonnost. V ostravském celku tak byl jediným vojákem v poli Merta, který se bil s domácími do posledního dechu. Se Štěpánkem prohrál 11:9 v pátém setu. S Jančaříkem doplatil Merta na slabší chvilku, která na něj přišla ve druhé sadě. Merta vyhrál první set a ve druhém vedl 8:4, aby již neuhrál ani bod. O vítězi rozhodoval pátý set a v něm byl Jančařík důraznější a jistější. Králodvorští se v tabulce dotáhli vedoucí na mistrovské El Niňo, se kterým mají shodnou bilanci.

Průběh utkání: Štěpánek – Merta 3:2, Jančařík – Liška 3:0, Urbánek – Karczmarczyk 3:0, Jančařík – Merta 3:2.

 1. El Niňo Praha⋌5 5 0 0 20:2  20
2. Sokol Králův Dvůr⋌5 5 0 0 20:2  20
3. ŠKST Bratislava⋌5 4 0 1 18:5  17
4. Loko Vršovice⋌5 4 0 1 18:7  17
5. Baník Havířov ⋌5 3 1 1 17:9  15
6. Robot Mokré Lazce⋌5 2 0 3  9:15 11
7. DTJ Hradec Králové⋌5 1 1 3  9:15  9
8. Sokol H.Králové⋌5 1 1 3  7:16  9