EL NIŇO B – KRÁLŮV DVŮR B 5:10

Utkání zahájily dvě čtyřhry, po kterých byl stav vyrovnaný 1:1. Potom začala úřadovat králodvorská dvojice Urbánek – Glásl, která sama zajistila ve dvouhrách zisk sedmi bodů. Potřebné dva body na vítězství přidal Vorlíček. Herně se tentokrát nedařilo Tomáši Flíčkovi, který vyšel bodově naprázdno. Králodvorští stolní tenisté i nadále vedou první ligu o bod před Ústím nad Labem, které stejným bodovým poměrem jako Králův Dvůr v Praze, vyhrálo doma nad čtvrtým Libercem.

Pikantním zápasem pokračovala v sobotu třetí liga mužů. Králodvorské céčko zajíždělo na důležitý zápas do Lochovic. Lochovice jsou na desátém místě, které znamená sestup do divize, a proto potřebují každý bod. Céčko z Králova Dvora je pouhý bod před Lochovicemi a vyrovnanost obou celků z tabulky se projevila i v přímém souboji.

LOCHOVICE – KRÁLŮV DVŮR C 9:9

Před utkáním se na vítězství více věřilo domácím stolním tenistům, ale průběh okresního derby tomu neodpovídal. Lochovičtí po vyrovnaných čtyřhrách pouze dotahovali náskok hostů. Za stavu 5:9 byli hosté již velice blízko k potřebnému vítězství. Rozhodující bod však Králodvorští nedokázali získat, a tak došlo na dělbu bodů.

Nejlepším hráčem utkání byl králodvorský Vlček, který vyhrál všechny čtyři svoje dvouhry. Tři body pro hosty ještě získal Tůma a bod přidal Řejha. Za domácí nejvíce bodoval Šmejkal se třemi body. V tabulce se po dvanáctém kole nic důležitého nezměnilo. Lochovice jsou stále desáté o jeden bod za céčkem Králova Dvora.