Hustopeče – Sokol Králův Dvůr 0:7

V sobotu v Hustopečích neměli domácí i přes veškerou snahu šanci na zisk čestného bodu. Králodvorští dokonce v celém střetnutí ztratili pouhé dva sety.

Olomouc – Sokol Králův Dvůr 0:7

V neděli mohl v Olomouci zabodovat domácí Zlámal i Javůrek, když oba dva bojovali na pět setů s králodvorským Urbánkem, ale rozhodující koncovky vždy lépe zvládl hostující hráč. Králův Dvůr zvítězil ve všech třech odehraných extraligových kolech a v příštím dvoukole se střetne na svých stolech s poraženým finalistou z minulého ročníku. Mokré Lazce budou pro Králův Dvůr za dva týdny pravým prubířským kamenem. Druhým soupeřem bude béčko Havířova, které by nemělo mít v Králově Dvoře šanci na úspěch.

Bor – Králův Dvůr B 1:9

V sobotu hrála i druholigová rezerva Králova Dvora. Béčko si odehrálo druhé kolo Českého poháru na západě Čech. Třetiligový Bor je solidním celkem, ale hosté přijeli na utkání se sestavou, která bude vyhrávat i v druhé lize. Tato okolnost se projevila na konečném výsledku. Jediný bod domácích získal Dráždil, který porazil Glásla. Na omluvu králodvorského hráče je třeba říci, že celé utkání odehrál se zdravotními problémy. Králodvorští podle očekávání postoupili do dalšího kola a budou očekávat jakého soupeře jim určí pohárový los.

Josef Růžička