Králův Dvůr – El Niňo 0:3

V prvním setu úvodního zápasu neměl Košťál na Prokopcova nárok, jenže ve druhé sadě se karta obrátila. Košťál vedl 9:5 a poté i 10:8. V koncovce jej ale opustilo štěstí a soupeř vyhrál 12:20. Třetí i čtvrtý set nabídl oboustranně vrcholný stolní tenis. A v obou případech se z vítězství 11:9 radoval domácí Košťál. V pátém setu domácí hráč neustále dotahoval vedení Prokopcova. Snížil sice na 8:9, pak ale dal Dima dva skvělé míče a bylo hotovo.

Štěpánkovi se proti Konečnému nedařilo. V prvním setu sice odvrátil čtyři setboly a z 6:10 vyrovnal na 10:10, Konečný ale nakonec vyhrál 12:10. Ve druhé sadě pak měl hráč El Niňa navrch a výsledkem byla výhra 11:6. V třetím dějství se ale Štěpánek chytil a soupeře zdolal 11:7. Jenže ve čtvrté sadě byl lepší Konečný, který nedal Štěpánkovi šanci a po jeho výhře 11:5 to bylo 2:0 na zápasy.

Urbánek vstoupil do zápasu s Obešlem skvěle a první sadu vyhrál hladce 11:4. Ve druhém setu sice domácí hráč vyhrál první míček, pak se mu ale hrubě nedařilo a Obešlo uhrál devět míčků v řadě. Nakonec z toho byla porážka 2:11. Podobně se odvíjel i třetí set, ve kterém Obešlo vyhrál 11:4. Zdálo se, že je hotovo. Urbánek ale zabojoval a ve vyrovnaném čtvrtém setu vyhrál 11:9. Jenže pátý set se domácímu hráči opět zle nevyvedl. Urbánek prohrával 0:5 a poté i 2:8, což již byla bezvýchodná situace. Obešlo vyhrál třetí set 11:3 a El Niňo mohlo před našlapanou králodvorskou sokolovnou slavit mistrovský titul. Velký aplaus si vysloužili i domácí hráči, pro něž je stříbrné umístění značným úspěchem.