Králův Dvůr je vicemistrem extraligy

Králův Dvůr - Finálová série extraligy stolního tenisu se ve čtvrtek přesunula za stavu 2:0 do Králova Dvora. Ani na domácích stolech králodvorští na soupeře nestačili a El Niňo je opět mistrem republiky. Sokol Králův Dvůr skončil na skvělém druhém místě.

6.5.2010

Vícemistr extraligy - Sokol Králův DvůrFoto: DENÍK/Jan Vildmon

Králův Dvůr – El Niňo 0:3

V prvním setu úvodního zápasu neměl Košťál na Prokopcova nárok, jenže ve druhé sadě se karta obrátila. Košťál vedl 9:5 a poté i 10:8. V koncovce jej ale opustilo štěstí a soupeř vyhrál 12:20. Třetí i čtvrtý set nabídl oboustranně vrcholný stolní tenis. A v obou případech se z vítězství 11:9 radoval domácí Košťál. V pátém setu domácí hráč neustále dotahoval vedení Prokopcova. Snížil sice na 8:9, pak ale dal Dima dva skvělé míče a bylo hotovo.

Štěpánkovi se proti Konečnému nedařilo. V prvním setu sice odvrátil čtyři setboly a z 6:10 vyrovnal na 10:10, Konečný ale nakonec vyhrál 12:10. Ve druhé sadě pak měl hráč El Niňa navrch a výsledkem byla výhra 11:6. V třetím dějství se ale Štěpánek chytil a soupeře zdolal 11:7. Jenže ve čtvrté sadě byl lepší Konečný, který nedal Štěpánkovi šanci a po jeho výhře 11:5 to bylo 2:0 na zápasy.

Urbánek vstoupil do zápasu s Obešlem skvěle a první sadu vyhrál hladce 11:4. Ve druhém setu sice domácí hráč vyhrál první míček, pak se mu ale hrubě nedařilo a Obešlo uhrál devět míčků v řadě. Nakonec z toho byla porážka 2:11. Podobně se odvíjel i třetí set, ve kterém Obešlo vyhrál 11:4. Zdálo se, že je hotovo. Urbánek ale zabojoval a ve vyrovnaném čtvrtém setu vyhrál 11:9. Jenže pátý set se domácímu hráči opět zle nevyvedl. Urbánek prohrával 0:5 a poté i 2:8, což již byla bezvýchodná situace. Obešlo vyhrál třetí set 11:3 a El Niňo mohlo před našlapanou králodvorskou sokolovnou slavit mistrovský titul. Velký aplaus si vysloužili i domácí hráči, pro něž je stříbrné umístění značným úspěchem.

6.5.2010 VSTUP DO DISKUSE

Hokejisté České republiky porazili Švýcarsko 4:1.
14

OBRAZEM: Hokejisté mají po výhře nad Švýcary jisté čtvrtfinále

Veronika Vrecionová.

Veronika Vrecionová: Vesnickým obchodům a hospodám velmi ublížilo zavedení EET

Sportovci tleskají Ledecké. Američanka chce znát její DNA

Skvělá, senzační, báječná. Jen samá superlativa se snáší na adresu české zlaté medailistky Ester Ledecké. Přečtěte si, jakým zůsobem jí skládají hold slavní čeští i světoví sportovci.

FOTOGALERIE: Vítáme miminka narozená v měsíci únoru

Berounsko - V hořovické porodnici U Sluneční brány se narodila další krásná miminka.

Poselství starých Mostečanů odtajněno a s Olgou Lounovou bezpečně: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 16. února 2018.

Češi bojovali jako lvi. Kanadu porazili 3:2 po nájezdech

/FOTOGALERIE/ Čeští hokejisté v druhém zápase olympijského turnaje porazili Kanadu 3:2 po samostatných nájezdech. Národní tým předvedl mnohem lepší výkon než proti Koreji a rázně vykročil do čtvrtfinále.