Předzápas (Králův Dvůr - Ovocné Báze) začne ve 13 hodin, utkání extraligy má stanovený začátek na 17 hodin. Vstupné na toto dvojutkání činí 30 Kč. Vzhledem k tomu, že minulé utkání extraligy v Králově Dvoře bylo beznadějně vyprodané, neváhejte s nákupem lístků. Předprodej vstupenek probíhá od 1. září na recepci sportovní haly v Králově ve všední dny od devíti do devatenácti hodin.

Dvojzápas bude mít stejný model, jako při posledním utkání extraligy v Králově Dvoře. „Mezi oběma celky je rivalita, Tatran přijede v plné síle. Bude to velké,“ uvedl šéf králodvorského klubu Milan Karšňák, který má velký podíl na tom, že nejvyšší florbalová soutěž opět zavítá do Králova Dvora. „Diváci se mohou těšit na obou zápasech na velice dobré představení. I na naší straně bude řada novinek,“ zmínil Milan Karšňák, který zároveň působí v roli trenéra druholigového celku Králova Dvora.

Na diváky čeká i bohatý doprovodný program. „Budou tu k vidění pohár vítěze extraligy i pohár pro vítěze poháru ČFBU, které vyhrál Tatran,“ zmínil Karšňák, který doplnil, že na diváky čekají také soutěže o hokejky Unihoc nebo o trička. „Vše ale nemůžeme prozradit, aby se diváci měli na co těšit a čekalo na ně i nějaké překvapení,“ doplnil šéf králodvorského klubu.

A jaké novinky hlásí těsně před sezonou áčko králodvorského celku? Zajímavou posilou je loňský kapitán reprezentační devatenáctky Kanady Joel Inouye. „Máme ho potvrzeného na soupisce áčka, podařilo se nám přestup dotáhnout. Na mistrovství světa odehrál tři zápasy ve skupině a dal šest gólů,“ uvedl Milan Karšňák, který doplnil, že Králodvorští sehnali novému spoluhráči ubytování i práci. „Jde sem na rok. Bude to pro nás obrovská podpora a opora týmu. Myslím, že velmi rychle zapadne,“ doplnil trenér Králova Dvora Karšňák, který přiblížil i další změny v kádru. „Nikdo neodešel, kádr zůstal pohromadě. Podařilo se nám opět zařídit hostování Pavla Hušáka z Kladna. Máme také pět mladých kluků z juniorky, která vloni vybojovala postup,“ poznamenal Milan Karšňák, který doplnil, že kádr je kvalitnější než v loňské úspěšné sezoně. A jaké si kladou v Králově Dvoře cíle? „Nemůžeme si klást nižší cíle, než loňské čtvrté místo a pokud bude možnost, tak zkusíme postoupit,“ uvedl trenér Králova Dvora, který také doplnil, že florbalisté vyběhnou k prvnímu mistrovskému utkání v nových dresech.