Los určil pro Králův Dvůr na úvod zápas s nováčkem soutěže z Hradce Králového, který však disponuje kádrem, v kterém již všichni hráči mají extraligové zkušenosti. Na dobře připravený králodvorský celek však nemohli hosté stačit a nepodařilo se jim získat ani čestný bod.

Sokol Králův Dvůr – DTJ Hradec Králové 7:0

Úvodní bod v utkání zařídil osvědčený pár Štěpánek – Urbánek ve čtyřhře a potom již domácí sbírali další bod za bodem. K čestnému úspěchu měli hosté nejblíže ve dvouhrách Urbánka proti Hrnčiříkovi a Košťála proti Bittnerovi. Obě dvě tyto dvouhry se hrály na pět setů, ale vždy s vítězným koncem pro Králův Dvůr. Další dvě utkání v extralize čekají Králodvorské za týden v Hustopečích a v Olomouci. V obou případech by chtěl Králův Dvůr na Moravě naplno zabodovat.

Svojí sezónu zahájilo i druholigové králodvorské béčko, které zatím pouze vstoupilo do prvního kola Českého poháru. Králodvorská rezerva se utkala v Plzni s třetiligovým soupeřem, s kterým si lehce poradila.

Union Plzeň – Králův Dvůr B 1:9

Jediný bod domácích dokázal získat Klír, který přehrál Flíčka. Hostující Alka i Vorlíček byli stoprocentní. Béčko Králova Dvora čeká vstup do druhé ligy až 3. října, kdy pojede ke svému utkání do Prahy na stoly El Niňa.

Josef Růžička