Kleštěnice sice přijela do Hořovic na poslední chvíli s minimálním počtem šesti hráčů, ovšem s o to větší touhou odvézt domů nějaký ten bodík. Zatímco úvodní dvojice patřily domácím, hosté kontrovali výhrou svých trojic. Když vítěze nepoznala ani nepárová část, začala v obou táborech stoupat nervozita, kterou navíc umocňoval rychle se zhoršující terén. Klíčovým momentem utkání se ukázaly být otočené trojice. Domácí trojka Dendys, Bartoš a Huml nejprve posledním možným míčem třetího setu udolala Jiřího Fajrajzla, Sábela a Procházku a po nich také Šebek, Chaloupecký a Lukavský stejným způsobem těsně přehráli dobře a obětavě hrající hostující trojku Petr Fajrajzl, Giňa, Zbuzek. Hořovičtí v tu chvíli vedli 5:3 a ze dvou nabídnutých mečbolů dokázali proměnit hned ten první, když Dendys s Chaloupeckým ve třetím setu hrátek na blátivé antuce uštvali Jiřího Fajrajzla se Sábelem. Domácí nakonec vyhráli nad Kleštěnicí 7:3.

Měňany proti Squadře prohospodařily začátek utkání prohrou v obou dvojicích. Když po nerozhodných trojkách a prostřední pasáži vybojovali hostující Šmatlák, Foltýn a Novák třísetové vítězství nad Roztočilem, Šlégrem a Placákem, byla Squadra jen krůček od výhry. Domácí se ale tak snadno nedali, druhá měňanská trojka Douša, Svoboda a Nedúchal nejdříve přejela Zavadila, Svobodu a Müllera, a hned po nich Roztočil se Šlégrem také ve dvou setech hostujícího Nováka s Foltýnem. Rozhodnout musel závěrečný zápas dvojic, vývojem povzbuzení Douša a Svoboda dřeli, na hostujícího Zavadila a jmenovce Svobodu to ale nestačilo. Měňany podlehly Squadře 4:6.

Olympie se chystá obrat Chyňavu o první body
Poradí si Cembrit s Březovou?

Mezouň dorazila do Králova Dvora bez svých dvou opor Tomáše Brauna a Matěje Odermatta. Domácí byli kompletní a hned první dvojice naznačila, že to hosté nebudou mít vůbec lehké. Královodvorským Pavlištovi a Šlapákovi totiž k vítězství proti Jiřímu Braunovi a Ženíškovi chyběl pouhopouhý jeden míč. Druhou dvojku už domácí ve třech setech získali a když po nerozhodných trojicích zvládli lépe i nepárovou dvojku a singl, schylovalo se k velkému překvapení. Otřesená Mezouň navíc prohrála i první otočenou trojici a Králův Dvůr měl rázem tři pokusy na výhru. Ale zkušený tým hostů tlaku domácích odolal a zachránil alespoň remízu. Královodvorské může nejvíce mrzet první otočená dvojice, kde mezouňský Šnábl se Žežulkou proti Pavlištovi a Šlapákovi urvali třetí set až v úplném závěru. Náskok Mezouně v tabulce se po tomto výsledku ztenčil na pouhý jeden bod.

15.kolo soutěže zahájí Squadra utkáním se Zdejcinou, do Mezouně přijedou Měňany, v Berouně hrají Hořovice, Hudlice přivítají Žebrák a Kleštěnice doma vyzve Králův Dvůr. Úplný rozpis soutěže a další informace najdete na webu ONS Beroun.