1.liga ženy:
SKK El Niňo Praha – TJ Sokol Králův Dvůr 8:2
Králodvorským nevyšel vstup do utkání. Až za stavu 4:0 bodovala výborně hrající Pisárová, která později připojila na konto hostů ještě jedno vítězství. Škoda, že nikdo z trojice Hošková, Sobková a Lupínková již nepřipojil další body.

AC Sparta Praha – TJ Sokol Králův Dvůr 7:3
Utkání začalo pro hostující hráčky výborně. Dvojice Hošková – Pisárová vyhrála úvodní čtyřhru. Skvěle hrála Hošková, která později přidala další dva body. Bohužel, smolný den si vybrala Pisárová, která zatím v 1.lize naprosto spolehlivě boduje.

Králodvorský Sokol dvakrát v Praze prohrál, ale ostudu na stolech tradičně silných celků neudělal. Sparta a El Niňo jsou oddíly pracující na nejvyšší sportovní úrovni.
Za týden se v králodvorské sokolovně představí tradiční účastník extraligy žen – SKST Vlašim.

3.liga muži:
Union Plzeň B – TJ Sokol Hořovice 10:6
Po vyrovnaném začátku (čtyřhry 1:1) byli hosté stále o bod ve vedení. Toto platilo až do stavu 4:5. Potom došlo ke zlomu ve vývoji utkání. Domácí zabodovali a Sokol pouze korigoval porážku. Body Hořovice: Karda 2, Homolka 1, Chládek 1, Šmíd 1.

Union Plzeň A – TJ Sokol Hořovice 10:0
Domácí celek vyhrál obě úvodní čtyřhry a následně pouze navyšoval svoje vedení. Hořovický kvartet nebodoval. Vysoká prohra Hořovic pouze dokladuje jednoznačné rozhodnutí plzeňského Unionu vyhrát 3.ligu a vrátit se do 2.ligy, kam svojí kvalitou patří.

Za týden přijedou do Hořovic pražské ambiciózní celky z Elizzy a El Niňa.

Josef Růžička