Říčany B – Lochovice 7:11

Hráči Lochovic začali doslova na jedničku. V obou čtyřhrách totiž vybojovali vítězství. Budělovský se Zítkem porazili Štěpánka s Pokorným 3:1 a Baier se Zittou nedovolili Valentovi s Erlichem ani set. Aby toho nebylo málo, tak v následujících dvouhrách uspěl jak Zítek, tak i Baier, i když druhý jmenovaný sehrál s Pokorným hodně vyrovnaný zápas. Lochovice vedly 4:0 a zdálo se, že kráčí za snadným vítězstvím.

Jenže domácí hráči nesložili zbraně. Valenta zdolal Budělovského a na vedlejším stole prohrál i Zitta. Drama pak přinesl zápas Pokorného se Zítkem. Hostující hráč sice prohrával 1:2 na sety, zápas ale otočil a připsal Lochovicím důležitý bod.

Další vítězství pak přidal i Baier a bylo to 2:6. Pak se ovšem domácím hráčům začalo dařit. Po vítězství Štěpánka nad Budělovským a Erlicha nad Zittou snížili domácí na 4:6. Pak sice nejlepší hráč hostů Zítek udolal Valentu, v následných třech zápasech ale slavili vítězství domácí hráči a najednou byl stav vyrovnaný 7:7.

To byl pro hosty signál, že musí naplno zabrat. Zítek v pětisetové bitvě dokázal porazit nejlepšího z domácích Štěpánka a další důležitý bod pro Lochovice přidal Baier, který si poradil bez problémů s Erlichem.

Za stavu 7:9 bylo jasné, že si hosté odvezou minimálně bod. V závěrečných dvouhrách ovšem hosté domácím nic nedarovali a jak Budělovský, tak i Zitta vyhráli. Hosté si tak odvezli ze stolů třetího celku tabulky plný počet bodů.