Plavaly se všechny padesátimetrové tratě, a to 50 m motýl, 50 m znak, 50 m prsa a 50 m kraul. V závěru se poté sečetly body z jednotlivých disciplín a konečný výsledek se hodnotil v rámci Čtyřboje (ročníky 2008-2009 a 2010-2011) či Trojboje, který se plaval bez 50 m motýl (ročník 2012).

Ve skvělé atmosféře se sešla bezvadná parta dětí, která spolu poměřila síly, a alespoň trochu opět probudila závodního ducha. V nejmladší kategorii, ročník narození 2012, se počítali chlapci a děvčata dohromady. Zvítězila Eliška Sedláčková, která vyhrála všechny tři padesátimetrové tratě. Hned za ní se umístil Ondřej Lášek a bronz brala Eliška Dvořáková, pro kterou to byly vůbec první závody.

V kategorii ročníku 2010-2011 vyhrála díky svým výborným časům na všech tratích Sofie Koníčková. Stříbro získala svou bojovností Agáta Hronová a krásný bronz brala Julie Venclová. V chlapecké kategorii získal první místo Matyáš Kopáček, druhý byl Oliver Laštovička a třetí Damián Pokorný. Všichni zaplavali velmi slušné časy a mnoho osobních rekordů!

V nejstarší kategorii pro ročníky 2008-2009 vyhrála zlato Emma Merxbauerová, hned za ní se umístila Barbora Zítková a bronzová byla Michaela Faltynová. Velký boj o body a celkové umístění předvedli nejstarší kluci, kde to bylo velmi těsné. Zlato získal Matouš Synek, zatímco o druhé místo se museli podělit Vít Cihlář a Antonín Volmut, kteří získali úplně stejný počet bodů.

Závody probíhaly za bezpečných hygienických podmínek. "Všem závodníkům moc gratulujeme a těšíme se na nový start do nové sezóny v září 2020," řekla spokojená trenérka Simona Pokorná.