Uskutečnila se tam totiž šipkařská Středočeská Grand Prix. „Jedná se o turnaj v nejznámější šipkové hře 501 DO, kterou hráli muži na pět a ženy na čtyři vítězné legy,“ přiblížila náplň hry Petra Kulhánková ze sipky.org.

Turnaje v Kamenici se zúčastnilo 101 mužů a 35 žen. „Tento turnaj se hraje jednou ročně a je určen pro hráče v rámci Prahy a středních Čech, případně pro neregistrované hráče,“ uvedla Kulhánková.

Vítězem Grand Prix pro Prahu a střední Čechy, neboť tyto kraje jsou v rámci pořádající Unie šipkových organizací brány jako kraj jeden, se stali Martin Hoffmann (tým Sgt. Pepík´s Band Praha) a Martina Cihelková (tým Zelená laguna DC Tehov). Dodejme, že Martin Hoffmann je z Králova Dvora.

Další prestižní šipkařská akce se koná o víkendu 16. a 17. února v Hostinném. Jde o první ze čtyř republikových Grand Prix. „Věřím, že výprava z Berounska dosáhne nějakých zajímavých výsledků,“ dodala Kulhánková.

Výsledky z Kamenice:

Muži: 1.Hoffmann Martin (Sgt. Pepik's Band Praha), 2. Pitra Jan (DC Šemík Neumětely), 3. Moravec Jiří (Sgt. Pepik's Band Praha).
Ženy: 1. Cihelková Martina (Zelená Laguna DC Tehov), 2. Závorová Markéta (Zákeřňáci DC Praha), 3. Nová Tereza (BRILLIANT DARTS Praha).