Plzeňský bazén ovládl svými výkony již známý berounský plavec Lokomotivy Jan Valečka, který si vyplaval sedm medailí, z toho pět zlatých, jednu stříbrnou a jeden bronz. Zlato získal na 50 metrů motýl, 100 metrů znak, 100 metrů prsa, 100 metrů motýl a 100 metrů volný způsob. Pro stříbro si dohmátl na 200 metrů polohový závod a bronz si vybojoval na 50 metrů volný způsob. "Honza ukázal velmi krásné a napínavé závody, ve kterých bylo vidět jeho odhodlání a velká bojovnost, která byla znát i na konečném hodnocení, kdy si domů odvezl nejen cenné kovy, ale také velmi výborné osobní rekordy," hodnotilo Valečkovy úspěchy vedení LoBe.

Dařilo se také Štěpánu Palatovi, ten si vyplaval pět medailí. Zlato na 50 metrů prsa, stříbro na 50 metrů volný způsob, 50 a 100 metrů motýl. Bronz si odvezl domů za velmi napínavý závod 100 metrů volný způsob.

V mladší kategorii si medaile vyplavalo hned několik plavců Lokomotivy, Martin Hončík, Matěj Palata a Matouš Synek. Hončík získal čtyři medaile, pro stříbro si dohmátl na 50 a 100 metrů prsa, 100 metrů znak a pro bronzovou medaili si došel na stupně vítězů za 100 metrů motýlek. Matěj Palata si vylovil z plzeňského bazénu jedno zlato a dvě bronzové medaile. Zlatou medaili si domů odvezl za jeho skvělý výkon na 100 metrů motýl, kde si splnil i limit do Sportovního centra mládeže Středočeského kraje a dvě bronzové medaile si vyplaval na 50 metrů motýl a 100 metrů volný způsob. Matouš Synek jako třetí z mladší kategorie si vyplaval stříbrný pohár na 1500 metrů volný způsob.

V nejmladší kategorii zabodovali dva berounští plavci - Adam Baštýř a Alex Metyš. Baštýř si odvezl do Berouna dvě stříbra a tři bronzové medaile a postaral se tak o výbornou reprezentaci oddílu v nejmladší kategorii. Vyplaval si stříbrné medaile v disciplínách 50 metrů prsa a volný způsob. Bronz si odvezl z disciplín 50 a 100 metrů znak a v neposlední řadě 100 metrů volný způsob. Alex Metyš vybojoval bronzovou medaili na 50 metrů motýl.

"Některé děti jely na závody poprvé od té doby co se otevřely bazény a tak byly plné očekávání ze svých výkonů a snažily se jít do každého závodu naplno. Všem plavců gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších závodech," uzavřelo vedení klubu svoje hodnocení.