Souboj Squadry s Měňany byl důležitý hlavně pro hosty, kteří na dálku soupeřili s Kleštěnicí o čtvrté místo. Oba tradiční soupeři si nic nedarovali a když v singlu srovnal hostující Douša proti Zavadilovi na 3:3, nezdál se bodový zisk Měňan býti nereálným. Rozhodujícím momentem se ukázala být první otočená trojice, kdy na sebe narazili elitní trojkové formace. Ta berounská, ve složení Šmatlák, Foltýn a Svoboda, dokázala vyhrát rozhodující třetí set a nasměrovala tak Squadru k celkovému vítězství. Domácí pak snadno vyhráli i druhou trojici a jejich vítězství zpečetila dvojka Zavadil, Foltýn výhrou proti Doušovi s Novákem. Utkání skončilo 6:4 pro Squadru.

V Hořovicích hrál Harmotoklub Beroun a utkání začal ve velkém stylu, když vyhrál obě úvodní dvojice. To hráče Hořovic probudilo a ti dokázali zvítězit v pěti následujících zápasech a vývoj utkání tak úplně otočit. Zatímco domácím, oslabeným o absentujícího Giňu a Humla, zahrály velmi dobře obě trojice, hosté se mohli spolehnout na s přehledem hrající dvojici Hříbal-Vydra. Spartak Hořovice porazil ve svém posledním letošním utkání Beroun výsledkem 6:4.

Na větrnou hůrku přijel loupit Žebrák. Domácí Kleštěnici chyběla opora Martin Sábel st., kterého nahradil Kratochvíl. Zatímco obě úvodní dvojice získali překvapivě hosté ze Žebráku, trojice byly v plné režii domácích.Vyrovnané utkání zlomila ve prospěch hostů nepárová část. Červenka s Kupkou vyhráli vloženou dvojici proti Hamáčkovi s Kratochvílem, a když Müller vzápětí zdolal v singlu Kratochvíla, vedl Žebrák už 4:2. Ten si nakonec z Kleštěnice odvezl oba body za výhru 6:4.

Králův Dvůr proti Mezouni bojoval, ale na body to nestačilo. Hosté zkušeným výkonem podtrhli svou vynikající sezónu, v níž nenašli přemožitele a zvítězili nad domácími nohejbalisty v poměru 8:2. Letošní soutěžní ročník okresního přeboru definitivně skončil a nezbývá než držet mezouňským nohejbalistům palce v říjnové kvalifikaci do krajské soutěže.