Mužský tým na domácím hřišti vyzval nejprve pražský tým SK Black Dragons a přes enormní tlak domácích byla první část na skóre překvapivě vyrovnaná, když hosté využili krátkého zaváhání edenských a v oslabení srovnali ojedinělou střelou skóre. Od druhé části se naplno projevila ofenzivní převaha Edenu a tlak vyústil k navýšení skóre, které ještě podtrhla závěrečná část několika pohlednými kombinacemi do prázdné branky. Především útok Resl – Šimon – Leipert se svými akcemi několikrát zasloužil o hlasitý potlesk diváků v hale.

SPORT EDEN BEROUN – SK BLACK DRAGONS 7:2 (1:1, 2:0, 4:1)

Branky Edenu: Vích (Staniek), Šimon (Leipert), Endrle (Vích), Šimon (Leipert), Resl (Šimon), Hrubeš, Leipert

Sestava Edenu: Černý – Pfeiffer, Londin, Krupička, Hrubeš – Resl, Šimon, Leipert, Endrle, Vích, Staniek

Ve druhém domácím utkání na sebe narazily zatím neporažené celky a Eden opět určoval tempo a vývoj zápasu. Otěže útoku tentokrát překvapivě převzala obrana edenských ve složení Hrubeš, Londin a Pfeiffer a postarala se o 8 z 9 vstřelených branek domácích, přičemž opora domácích Pfeiffer vylepšil své osobní zápasové maximum na 5 bodů.

Hostující Příbram dokázala kontrovat několika rychlými přechody do protiútoku a vážně hrozila v přesilových hrách, nicméně naděje na lepší výsledek mařila vlastní nedisciplinovanost i výkon hostujícího gólmana Soukupa, jenž se podepsal pod několik branek domácích. Tým mužů zatím zůstává po 3 kolech na průběžném 2. místě tabulky s menším počtem odehraných zápasů.

SPORT EDEN BEROUN – FBK 1996 PŘÍBRAM 9:5 (4:2, 2:2, 3:1)

Branky Edenu: Pfeiffer (Londin), Krupička (Resl), Pfeiffer, Londin (Staniek), Resl ( Hrubeš), Staniek (Pfeiffer), Hrubeš (Pfeiffer), Hrubeš (Endrle), Endrle (Pfeiffer)

Sestava Edenu: Černý – Pfeiffer, Londin, Hrubeš – Resl, Šimon, Krupička, Endrle, Vích, Staniek

Dorostenci Edenu nastoupili ve Sportovní hale Klimeška v Kutné Hoře nejprve proti silnému celku Tigers, který porazil i jejich přemožitele z 1. kola Acema Sparta Praha a naději na lepší výsledek zlomila především 2. třetina zápasu. Soupeř přepnul na vyšší rychlostní stupeň, dokázal nasázet otřesenému Edenu 4 branky během 4 minut a ani v dalším průběhu zápasu se již větší drama bohužel nekonalo. Zkušený soupeř tak dovedl zápas s herní jistotou v zádech k vítěznému konci.

SPORT EDEN BEROUN – PRAGUE TIGERS 3:8 (1:2, 1:5, 0:2)

Branky Edenu: Vávra (Staniek), Pinkas (Frank), Frank (Baxa)

Sestava Edenu: Slivka – Frank, Havlín, Staniek – Baxa, Pinkas, Vávra, Lejtnar

Ve druhém utkání turnaje se mužstvo Edenu prezentovalo odhodlaným výkonem a jejich akcie držel v průběhu celého zápasu vysoko debutant v dorostenecké kategorii brankář Slivka, který vyšperkoval svůj soustředěný výkon několika klíčovými zákroky. Po vyrovnané první části a bezbrankové prostřední třetině nakonec přišel zlom v závěru zápasu.

Zhruba v polovině poslední třetiny Tatran zlomil odpor Edenu a rozhodl vyrovnané utkání dvěma brankami, když krátce předtím nastřelil obránce edenských Havlín spojnici tyče a břevna. Dorostenci tak na svoji první výhru v ročníku i přes zlepšený výkon proti silným celkům z čela tabulky stále čekají.

SPORT EDEN BEROUN – PENCO TATRAN STŘEŠOVICE B 2:4 (2:2, 0:0, 0:2)

Branky Edenu: Souček (Lejtnar), Baxa (Frank)

Sestava Edenu: Slivka – Frank, Havlín, Staniek – Souček, Baxa, Pinkas, Vávra, Lejtnar

Lukas Leipert

close Debutant v celku dorostu Edenu Vincent Slivka. , info Zdroj: Eden Beroun zoom_in Debutant v celku dorostu Edenu Vincent Slivka. ,

close Mužům Edenu Beroun se daří. Obránce Pfeifer info Zdroj: Lukas Leipert zoom_in Mužům Edenu Beroun se daří. Obránce Pfeifer