Hc Sokol – Diablo Beroun 4:0

Do zápasu vstoupili mnohem lépe hráči Sokola, kteří působili na těžkém terénu viditelně pohyblivěji, než Diablo. Skóre se poprvé změnilo hned po půl minutě. Sedláček při rozehrávce podklouzl, napadající Fišer následně přihrál na kruh volnému Lvovi, který prostřelil Humla. I nadále byli mnohem nebezpečnější hráči Sokola. Diablo působilo staticky, navíc hosté často chybovali a neplnili defenzivní úkoly. Toho využil sokol ve 4. minutě, kdy poslal Kubr do brejku Lva, který poslal míček mezi nohy Humla. V 7. minutě již Sokol vedl 3:0, když další hrubku Diabla potrestal Kovařík. Hosté v první třetině víceméně nevystřelili na branku a vzhledem k tomu, že hráči Sokola neproměnili několik šancí, byl po první třetině stav 3:0.

Ve druhé části se sice Diablo mírně zlepšilo, brankář Hájek přesto moc práce neměl. Naopak Huml se musel v brance Diabla pořádně ohánět a jen jeho několik skvělých zákroků udrželo Diablu šanci na zdramatizování zápasů. Jenže koncovka berounského družstva byla doslova tragická, a tak se drama nekonalo. Sokol si s přehledem hlídal své vedení, ve třetí třetině pak navíc přidal čtvrtou branku Fišer. Sokol tak porazil Diablo nečekaně hladce, jeho vítězství je ale naprosto zasloužené.

Branky: 0:31 Lev (Fišer A.), 3:02 Lev (Kubr), 5:56 Kovařík (Foltýn), 32:01 Fišer A. (Kubr). Vyloučení: 1:2 navíc Dvořák (D) 6 minut osobní trest. Bez využití, Rozhodčí: Truksa. Třetiny: 3:0, 0:0, 1:0.

Sokol: Hájek – Kovařík, Kubr, Foltýn, Fišer A., Lev, Veselý

Diablo: Huml – David St., David M., Dvořák, Mičko, Lašek T., Mervinský, Sedláček, Divín.

Hc Perun – Hc Lemra 1:8

Hokejbalisté Lemry byli jasným favoritem střetnutí. První třetinu ovšem Lemra vyhrála jen 1:0, když se trefil Truksa. Ve druhé části již favorit potvrdil své kvality a po gólech Gottharda, Sevalda, Nováka a Němečka byl stav 0:5. Ve třetí části pak Sevald s Lukešem zvýšili až na 0:7. Perun se dočkal čestného úspěchu sedm vteřin před koncem utkání, kdy se trefil P. Říha. Poslední slovo měla ale Lemra. O tři vteřiny později totiž upravil na konečných 1:8 nejproduktivnější hráč soutěže Gotthard.

Branky: 35:53 Říha P. (Beneš) – 2:51 Truksa (Novák), 12:55 Gotthard (Truksa), 17:32 Sevald (Novák), 20:11 Novák (Truksa), 22:59 Němeček (Vacek), 25:18 Sevald (Gotthard), 29:37 Lukeš, 35:56 Gotthard (Sevald). Vyloučení: 2:0 navíc Bauer P.(Pe), Manda (L) 6 minut osobní trest, Využití: 0:1. Třetiny: 0:1, 0:4, 1:3.

Perun: Svatoš – Fortuník L., Smrčka, Říha P., Říha J., Beneš, Bauer P., Urban

Lemra: Ježek – Gotthard, Manda, Němeček, Truksa, Novák, Sevald, Černý, Vacek, Lukeš

1. Lemra Nižbor⋌3 0 0 0 ­39:11 9

2. Hc Sokol⋌1 1 0 1 ­13:14 5