A byla to skvělá sestava v čele s juniorkami Majdou Kindlovou a Terezou Lamprechtovou, starší žáky zastupovali Martin Jordán a Vojtěch Radechovský. Nejvíce byla zastoupena kategorie mladšího žactva - Matěj Smejkal, Jára Čech, Bárt Krejčí, Zuzana Vabroušková, Žofie Radechovská a nejmladší Anna Čechová. V kategorii mužů startoval Zbyněk Laube.

Klub vyrazil do boje se specialisty kanoisty, kteří celou sezonu jezdí na vodě a koukají na svých kajacích dopředu. Ale co veslaři – „couvalové“, co jezdí na veslicích pozadu? No, konečně všichni viděli, jak dlouhý je 1 km nebo 500 m, a že je to pořádná dálka! Ale nejúžasnější je, že berounští borci potvrzují, že oba sporty je možné skloubit a kombinovat a že je to výborný doplněk pro unavené tělo po náročném celoročním veslařském tréninku.

Všichni ukázali, že jsou veslaři schopni s kajakáři svádět souboje a nejsou vůbec bez šancí. Juniorky, Majda s Terezou, se na K1-1 km probojovaly do mezijízdy a také si poprvé zkusily i K2 - 500m - při ní jely přímo finálovou jízdu. Nejvíce se dařilo Martinu Jordánovi, který na K1-500m ve své rozjížďce dojel na vynikajícím třetím místě a postoupil do mezijízd. Tam už jsou ti nejlepší a další postup by byl spíše z kategorie fantazie, ale bojoval a skončil těsně na 9. místě. V této kategorii K1 -500m startovalo 82 starších žáků a Martin se probojoval mezi 27 nejlepších, což je úžasný výsledek.

Vojta Radechovský jel v této kategorii také a ve své rozjížďce dokončil na výborném 8. místě. Kluci si spolu střihli ještě K2 - 1 km, ale tam musí ještě potrénovat.

V kategorii benjamínků A na MK1- 500m startovalo celkem 68 kajakářů. Bartoloměj Krejčí a Matěj Smejkal dojeli ve svých rozjížďkách shodně na šestém místě a Jára Čech dojel na místě osmém. V kategorii MK1-500m benjamínky A nastoupila Zuzka Vabroušková a dojela na výborném 7.místě. Žofie Radechovská ve své kategorii MK1 benjamínky B jela v sobotu večer 500 m a dojela na výborném šestém místě a v neděli si střihla 1 km s hromadným startem a mezi 38 kajakářky dojela na 26. místě. Paráda! Naše nejmladší závodnice Anička ČECHOVÁ si v sobotu zajela v kategorii MK1 benjamínky C - 500m a v přímé jízdě skončila na úžasném 4. místě! Tak blízko byla medaile!

V neděli dopoledne ještě jela 1 km s hromadným startem a mezi 50 startujícími skončila na vynikajícím 26. místě. "Musím velmi ocenit Aničku a Žofinku - hromadný start je celkem pěkný zmatek, do toho vlny a foukal i velký protivítr, ale holky jely suverénně!" chválila dívky trenérka Růžena Sehnoutková.

Zbyněk Laube, jediný berounský kanoista - specialista, je sice již věkově v kategorii veteránů, ale se svým parťákem - Pavlem Šárou se rozhodli jet v prestižní kategorii mužů K2 a jeli výborně! Porazili mladíky a skončili na vynikajícím 4. místě, když jejich soupeři byli i úspěšní olympionici Havel, Špicar a Štěrba. "Skvělý výkon! Nikdo z našich borců se mezi kajakáři neztratil a všichni s velkým nadšení sváděli s nimi skvělé souboje. Nikdo se "necvakl", a tak dojem ze závodů je možné zhodnotit jedním slovem -super. Moc všem gratulujeme a děkujeme za krásný sportovní zážitek. Teď si všichni odpočineme a pak zase Hurá s chutí do tréninkového a závodního procesu," dodal Růžena Sehnoutková.