Do přetlakové haly na Strahově se vydala jen skromná výprava jedenácti berounských atletů, když řadě dalších zabránila v účasti protiepidemiologická opatření.

Mezi nejúspěšnější účastníky se zařadila Sára Achberger, která s přehledem zvítězila ve skoku dalekém a výkon 518 cm ji vynesl na celkovou druhou příčku republikových statistik. K tomu přidala i stříbro v běhu na 60 m v čase 8,24s.

Krajskou přebornicí se stala také Julie Trejbalová, která ve vrhu koulí doslova převálcovala své soupeřky a výkonem 11,78m vede i celorepublikové tabulky.

Dalšími medailisty se stala Veronika Jandurová a David Šilhák, kteří oba na trati 1500 m obsadili třetí místa. Do finále ve skoku dalekém se probojovali i Bára Doupalová a Matěj Illner, po medaili sahal i Sebastian Kučera ve skoku vysokém i běhu na 150m.

V této době, kdy berounští atleti stále trénují převážně venku, protože narozdíl od většiny ostatních oddílů v kraji nemají k dispozici atletický tunel, je s podivem, že se dokáží prosadit i v technických disciplínách jako je dálka, výška či vrh koulí nebo ve sprintech. Ty se totiž na sněhu a ledu v teplotách kolem nuly trénují opravdu jen velmi obtížně.

Krajský přebor popsala trenérka Jitka Šafránková.