Juniorka Bartáková už je členkou Sportovního Centra Mládeže (SCM) a svoje kvality. Proti patnácti protivnicím ukázala na úvod roku výbornou formu a doveslovala na skvělém druhém místě. "Z našeho pohledu vrchol závodu," neskrýval jeden z trenérů klubu Martin Resl.

Zajímavé však byla i další kategorie. Celé ústecké klání začalo závodem zdravotně hendikepovaných sportovců, kterým zaslouží obrovskou poklonu za předvedené výkony. Dalším závodem byl souboj nejlepších dorostenek. Ve startovním poli čítajícím 21 závodnic, reprezentovala Lokomotivu nejlépe pátá Alexandra Laubová a jen těsně za ní skončila na 7. místě Anna Pavlásková v čase pomalejším jen o 0,7 sekundy!

Do závodu dorostenců se přihlásil vysoký počet 48 borců a roli berounské „jedničky“ potvrdil celkovým 6. místem Matěj Smejkal. "Dokázal tak oprávněnost své kvalifikace do Sportovního Centra Mládeže," chválil Martin Resl. Další Berouňák v téhle kategorii Jan Landa skončil na 24. místě a třicátý dovesloval Přemek Prášek.

"Závěrem je dobré říci, že si všichni naši závodníci zlepšili svá osobní maxima, což je ta nejlepší informace před blížícím se Mistrovstvím ČR v této disciplíně našeho sportu," dodal Martin Resl.

Matěj Hybš pózuje v dresu polského týmu Termalica Nieciecza.
Matěj Hybš se přesunul do polské ligy. Bude hrát o záchranu
Tomáš Macháč přešel v Melbourne přes první kolo.
Tomáš Macháč je ve druhém kole v Melbourne