V nejvyšší soutěži žen nováček z Bakova n. J. hostil lídra soutěže Sokol Dobrušku. Po pravdě se s vítězstvím příliš nepočítalo. Na druhé straně inkasovaly bakovské ženy 16 branek, což od vedoucího týmu není zase tolik, ovšem střelecky Bakov zcela propadl. Za celý zápas se dokázal prosadit jen čtyřikrát, v každém poločase dal jen dvě branky, a to je hodně málo.
Středočechům se nedařilo ani ve II. lize mužů. Jak házenkáři Řevnic, tak Podlázek, cestovali za soupeři ven, ale vrátili se s prázdnou. Řevničtí nastoupili proti vedoucímu týmu II. ligy v Tymákově, kde sice ještě v prvním poločase drželi krok, ale ve druhé části dokázal lídr II. ligy své vedení ještě navýšit. Se zájmem se čekalo, jak si povede Sokol Podlázky, který jel do Záluží bez porážky na svém kontě, jenže dramatický zápas chudý na branky nakonec nezvládl a těsně prohrál.

I. LIGA - ŽENY
6. kolo:
So Bakov n. J. – Dobruška 4:16 (2:10), Božkov – Přeštice 9:15, Tymákov – Blovice 24:15 Chomutov – Žatec 12:17, Krčín – Hlinsko 15:7, Rokytnice – Studénka 14:12.

6. kolo:
Záluží – So Podlázky 9:8 (6:5), Tymákov – NH Řevnice 22:16 (12:9), Most – Raspenava 11:11, Chomutov – Žatec 10:24, Všenice – Ejpovice 5:9, Litohlavy – Osek u Rok. 18:12.
 1. Tymákov 6 6 0 0  116:83   12
 2. Žatec 6 5 0 1  139:118  10
3. Podlázky 6 4 1 1  127:98    9
 4. Ejpovice 6 4 0 2   96:86    8
 5. Litohlavy 6 3 0 3  111:109   6
 6. Všenice 6 2 1 3   80:90    5
 7. Záluží 6 2 1 3   93:104   5
 8. Raspenava 6 1 2 3  104:101   4