Talentovaný čtyřiadvacetiletý bývalý vzpěrač byl pro Holečka výzvou, a tak se boj přesouval z postoje netradičně často na zem. Tam projevil svou nadvládu teprve osmnáctiletý borec pražského Monster Gymu, který má za sebou už pěknou várku zápasů MMA.

Holeček zvítězil 3:0 na body a potvrdil svou pozici šampiona a vítěze reality show I Am Fighter.

Zápas se však neobešel bez komplikací. V poslední minutě třetího kola šel Holeček do takedownu, když si nešťastně natrhl o soupeře ucho. I přes tratoliště krve ovšem zápas pokračoval a berounský rodák tak mohl slavit triumf a prodloužení vítězné vlny, na které se už delší čas veze.

V rámci galavečer v říčanské sportovní hale byli vidět hosté z uznávaných organizací Oktagon a RFA. Tomáše po zápase chválila v rozhovoru také hvězdná zápasnice UFC Lucie Pudilová.

„Díky všem, kteří nám pomáhají v Tomášově cestě stát se nejlepším bojovníkem. Pokud by nám chtěl někdo z Berouna na okolí jakkoliv pomoci s náročnou přípravou, může mi napsal na holecektomasmma@gmail.com,“ nechal se slyšet David Holeček, otec a manažer jednoho z nejtalentovanějších českých mladých bojovníků.