Kelti Nižbor – Beer Stars 9:1

Po celý zápas, s výjimkou krátké chvíle v průběhu druhé třetiny, měl nižborský tým zápas ve své moci. Už od úvodních vteřin Kelti na hřišti dominovali a na Dandu se valil jeden útok za druhým. Keltům ale v první třetině selhala koncovka. Z několika dobrých příležitostí překonal brankáře hostí jen Beneš, kterého ke skórování vybídl Lašek.

Do druhé třetiny nastoupili nižborští borci ve velkém stylu a po třech minutách měli k dispozici třígólový náskok. Poté se hráči domácího týmu odmlčeli a nechali hrát Beer Stars. Tradiční ztráta koncentrace v průběhu druhé třetiny se Keltům už párkrát vymstila, tentokrát ale zůstali domácí díky brankáři Humlovi od zbytečných nervů ušetřeni. Další branky si Nižbor schoval na závěr prostřední části. Ve 27. minutě proměnil Gotthard sólo a sedm vteřin před druhou sirénou dorazil Dvořák odražený míček za hostujícího brankáře a zvýšil na 5:0.

V závěrečné části se Kelti soustředili především na bránění svého náskoku, dokázali ale rovněž svoji gólovou sbírku rozšířit. Po sólu Beneše to bylo 6:0 a dvěma góly se ke konci zápasu blýskla i nově složená třetí útočná řada. V prvním případě se nejlépe zorientoval Novotný a o dvacet vteřin později našel Manda na modré čáře Mašáta, jenž v brejku obstřelil brankáře hostů. Čestný úspěch Hnidous vsítil pět minut před posledním hvizdem rozhodčího Janeček, ale Kelti dokázali vstřelit ještě jednu branku. Gotthardovo nahození od modré čáry prošlo jinak dobře chytajícímu Dandovi mezi nohama.

V posledním zápasu podzimu čeká na nižborský celek Bresson Kladno a kola Oblastní ligy se poté roztočí až na konci února.

Branky a nahrávky: 7:17 Beneš (Lašek, Dvořák), 15:26 Dvořák (Mičko, Lašek), 17:51 Lašek (Dvořák, Beneš), 26:01 Gotthard (Novák, Lašek), 29:53 Dvořák, 31:58 Beneš, 38:30 Novotný, 38:50 Mašát (Manda), 43:34 Gotthard (Novák) – 39:33 Janeček. Vyloučení: 2:5. Bez využití. Střely na branku: 27:15. Třetiny: 1:0, 4:0, 4:1.

SK Kelti Nižbor: Lukáš Huml - Milan Smrčka, Radek Manda, Václav Urban, Jan Mičko, Petr Říha, Jan Říha – Ondřej Beneš, Tomáš Lašek, Jiří Dvořák, Bohumil Gotthard, Marek Podráský, Roman Novák, Daniel Mašát, Michal Novotný, Daniel Brodan.