Utkání dvou dosud neporažených nohejbalových týmů vyšlo lépe berounským hráčům, kteří měli jeho průběh od začátku pevně v rukách a s přehledem střetnutí dotáhli do vítězného konce. Svému soupeři tak uštědřili první porážku, číž se osamostatnili na čele soutěže a nadále zůstávají, s bilancí deseti výher a jedné remízy, neporaženi.

Taktéž druhý berounský celek Squadra zvládl přímý souboj o třetí místo proti Měňanům a odskočil jim tak o dva body. Oběma týmům však stále dýchá na záda prozatím pátá Kleštěnice.

Měňany hostily Squadru a po nepárové části byl stav utkání vyrovnaný 3:3. První otočená trojice trvala tři sety, pro svůj tým ji nakonec získali Pišvejc, Šlégr a Placák, kteří posledním možným míčem udolali berounského Zavadila, Svobodu a Nováka. Ale hosté se v kritických chvílích mohou opřít o zkušenosti svého tahouna Jílka, který i tentokrát dokázal společně s Foltýnem a Müllerem smazat nepříznivý stav vítězstvím nad Doušou, Svobodou a Topičem.

Rozhodnout tak musely závěrečné dvojice. V souboji dvou elitních deblů byl úspěšnější ten berounský. Zavadil se Svobodou totiž ve třetím setu přehráli domácího Pišvejce se Šlégrem a ukázkový závěrečný obrat hostů následně korunovali Jílek s Foltýnem, kteří povedenou koncovkou rozhodli o vítězství hostů v poměru 6:4.

Na nohejbalisty teď čeká letní přestávka, soutěž bude pokračovat v září. Termíny letních turnajů, kontakty na organizátory a další informace najdete na webu ONS Beroun.

Okresní přebor v nohejbalu – výsledky utkání 11. kola
Králův Dvůr – Zdejcina 9:1
Měňany – Squadra 4:6                     
ALPI home Beroun – Hořovice 8:2
Kleštěnice – Mezouň 6:4

Připravil: Tomáš Lukavský