Hrálo se v hale a na venkovním kurtu, kde celý přebor i vyvrcholil. „Okresního turnaje se zúčastnilo jedenáct trojic. Chyběla jen družstva Měňan a jedna trojice z Kleštěnice," uvedl předseda berounského okresního nohejbalového svazu Miroslav Plecitý, který se sám převedl i při hře.

K vidění byly po celý den zajímavé duely, po nichž se rozhodlo o titulu přeborníka, který získalo družstvo Hořovice B ve složení Drábek, Bartoš a Horník.
„Favority se zdály být družstva Squadry Beroun, ale výsledky v základních skupinách už daly tušit, že mužstva jsou hodně vyrovnaná," věděl dobře Plecitý, který pogratuloval vítězům.

Za vítězným týmem Hořovic skončil druhý celek Harmotoklub Beroun A ve složení Vydra, Beck a Adámek. Bronzový stupínek získal tým Squadra Beroun, za který nastoupili Jílek, Zavadil starší a Zavadil mladší. Bramborová medaile pak připadla Žebráku, za nějž hráli Škrlant, Müller a Todorov.

Jedním z dalších klání nohejbalistů bude turnaj trojic na novém víceúčelovém hřišti v Praskolesích, který se uskuteční 28. října.