Návrhy můžete zasílat také do kategorií Krajánek roku (jednotlivec z regionu, který startuje za klub mimo okres) nebo Fair-play (s popisem skutku, za který sportovce či družstvo nominujete). Tady je přehled dosud nominovaných do hlavních kategorií:

JEDNOTLIVCI – DOSPĚLÍ:
BULAVA František – Lokomotiva Beroun – terénní triatlon 
HÁJEK Adam – FK Králův Dvůr – fotbal
HOREL Marek – ČLU Beroun – fotbal
HRABÁR Jiří – SK Kelti 2008 – hokejbal
KADLEC Tomáš – Bikros Nižbor – bikros
KOSINOVÁ Karolína – SK Kelti 2008 – hokejbal
KRAUS Martin – FK Králův Dvůr – fotbal
NOVÁK Antonín – AFK Loděnice – fotbal
NOVÁK Michal – ČLU Beroun/FK Hýskov – fotbal
LIEHNE Irena – SBTS MK Beroun – praktická střelba
LIEHNE Jan – SBTS MK Beroun – praktická střelba
LIEHNE Zdeněk – SBTS MK Beroun – praktická střelba 
OPATRNÝ Aleš – JS Opatrný Hořovice – jezdectví
PIPIŠKA Peter – ČLU Beroun – fotbal
SPÁČIL Tomáš – RT Zaječov – rybolovná technika
STELŠOVSKÝ Jakub – Spartak Žebrák Muay thai/kickboxing – K1 a muay-thai 
ZAHRADNÍK Štěpán – Lokomotiva Beroun – triatlon

JEDNOTLIVCI – MLÁDEŽ:
ADÁMKOVÁ Jana – BK Hořovice 93 – badminton 
CIHLÁŘ Vojtěch – Lokomotiva Beroun – triatlon
DRYÁK Vojtěch – Lokomotiva Beroun – atletika
HRABÁK Tomáš – AFK Loděnice – fotbal
KINDLOVÁ Magdaléna – Lokomotiva Beroun – veslování
LUDVÍK David – Lokomotiva Beroun – plavání
LUDVÍK Tomáš – Lokomotiva Beroun – plavání
MACH Jan – FK Hořovicko – fotbal
MACKOVIČ Andreas – FK Hořovicko – fotbal
MÍKA Tomáš – Lokomotiva Beroun – plavání
MITTELBACH David – Lokomotiva Beroun – atletika
NELIBA Tadeáš – Lokomotiva Beroun – plavání
PALATA Štěpán – Lokomotiva Beroun – plavání
SABO Jiří – Lokomotiva Beroun – plavání
STÝBLOVÁ Bára – Lokomotiva Beroun – atletika
ŠAMANOVÁ Simona – Lokomotiva Beroun – atletika
ŠAPOVALIVOVÁ Adéla – HC Berounští medvědi – hokej
VALEČKA Jan – Lokomotiva Beroun – plavání
VELÍK Lukáš – Lokomotiva Beroun – tenis

DRUŽSTVA – MLÁDEŽ:
AFK LODĚNICE – starší žáci – fotbal
FK HOŘOVICKO – starší dorost – fotbal 
FK HOŘOVICKO – starší žáci – fotbal
HC BEROUNŠTÍ MEDVĚDI – starší žáci – hokej
HC CVOČKAŘI HOŘOVICE – žáci – in-line hokej
LOKOMOTIVA BEROUN – mladší žáci – veslování (párová osmiveslice)
LOKOMOTIVA BEROUN – junioři– plavání
LOKOMOTIVA BEROUN – junioři – veslování (dvojka s kormidelníkem)
LOKOMOTIVA BEROUN – starší žáci – atletika
SPARTAK HOŘOVICE – starší žákyně – volejbal

DRUŽSTVA – DOSPĚLÍ:
BEROUN GOLF CLUB – muži – golf
BEROUN GOLF CLUB – ženy – golf
FANATICS SEDLEC – smíšené – šipky
FBC ZDICE – muži – florbal
FK KOMÁROV – muži – fotbal
FK KRÁLŮV DVŮR – muži – fotbal 
HC SPARTAK ŽEBRÁK – muži – hokej
LOKOMOTIVA BEROUN – ženy – atletika
SOKOL KRÁLŮV DVŮR – smíšené – badminton
SQUADRA BEROUN – muži – nohejbal
T.B.C. KRÁLŮV DVŮR – muži – florbal