Odehrál jste první soutěžní utkání v dresu Keltů. Jak se vám hrálo?
Parádně. Oba zápasy jsem si hrozně užíval. Musím říci, že jsem byl až překvapený, kolik na oba zápasy dorazilo diváků a atmosféra byla srovnatelná s tou, která bývá na Kladně. V sobotu jsem se první dvě třetiny hledal, přece jenom jsem na takhle vysoké úrovni hrál naposledy před půl rokem. Hrál jsem se skvělými spoluhráči, kteří mi připravili za celý víkend spoustu šancí, já bohužel proměnil jen jednu z nich. Takže na tom musím ještě zapracovat.

Jak došlo k tomu, že jste přestoupil právě ke Keltům?
Já se chtěl připojit k týmu Keltů už na začátku sezony, ale díky školním povinnostem to nešlo skloubit dohromady. Trénovat jen jednou, občas dvakrát týdně na téhle úrovni prostě nejde. Jedním z důvodů, proč jsem si vybral právě Kelty je také moje přítelkyně, která bydlí v nedalekém Srbsku. A zjistil jsem, že nemám jen podporu své rodiny ve sportu, ale také mé přítelkyně a jejích rodičů, kteří mi hraní v dresu Keltů dost usnadňují.

Kam můžou Kelti v letošní sezoně dojít? Dá se to z pár tréninků a zápasů poznat?
Myslím, že potenciál týmu už znám, stejně jako všechny kluky v týmu. Musím říct, že jsem byl až překvapený jak silný tým tady je. Ještě nás čeká dost důležitých zápasů, proto bych nerad dělal předčasné závěry. Soutěž je letos velice vyrovnaná. Můžeme porazit prvního a pak prohrát klidně s posledním.