V základních skupinách se nejlépe dařilo týmu Aktuálně.cz, který získal 9 bodů za tři vítězství a týmu TV Nova, jenž dvakrát vyhrál a dvakrát remizoval, což mu vyneslo 8 bodů.

V semifinále vyzvala Nova Lidové noviny, které porazila těsným výsledkem 2:1, Aktuálně.cz naopak podlehlo druhému nejlepšímu týmu skupiny A, Deníku Sport, také o jedinou branku – 2:3. V souboji o bronz mezi Aktuálně.cz a Lidovkami došlo až na penaltový rozstřel, když v základní hrací době nepadla jediná branka. Nakonec se radoval tým Aktuálně.cz, který na penalty zvítězil 4:2.

Ve finále na tým Novy čekal soupeř ze skupiny – Deník Sport. Zatímco souboj ve skupině byl poměrně vyrovnaný, v tom finálovém se jasně ukázala výhoda početnějšího kádru nováckého týmu i větší zkušenost některých hráčů. Po opatrnějším začátku odpočatější Nova přešla do drtivého útoku a ujala se vedení 3:0. Deník Sport v závěru už jen snížil na konečných 3:1.

Nejlepším střelcem základní části se stal Petr Paseka z Hospodářských novin, který vstřelil všechny čtyři branky svého týmu a nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Martin Špicl z Aktuálně.cz.