Hráčka Spartaku Hořovice Michaela Reiserová nastoupila za výběr Středočeského kraje na turnaji v Jindřichově Hradci. „Naše družstvo obsadilo třetí místo na Memoriálu Milana Kafky. Zvítězilo družstvo Prahy před výběrem Olomouckého kraje," uvedla mladá volejbalistka.

Ta má naději proniknout i do reprezentačního výběru. „Na turnaji probíhal i výběr hráček pro reprezentaci České republiky v kategorii Lvíčata. Dostat se mezi tyto hráčky je sen každé dívky v mém věku, tedy i můj," přiznává Michaela.

Volejbal ale nebyl jejím prvním sportem. „V pěti letech mě otec přivedl k fotbalu. Hrála jsem tehdy mezi samými kluky, až do mladších žáků. V deseti letech mě kamarádka vzala na trénink volejbalu. A bylo vybráno! Stala jsem se hráčkou TJ Spartaku Hořovice. Otec to nesl dost těžce, ale teď už fandí i volejbalu," usmívá se Michaela Reiserová.

I pro ní bude olympiáda lákadlem. „Pokud budu mít čas, tak určitě budu koukat. S plážovým volejbalem jsem se v praxi ještě nesetkala, proto upřednostňuji volejbal šestkový," prozrazuje výběr Michaela, která dodává: „O účasti na těchto turnajích sní každý sportovec."

Ve čtvrtek pokračuje v tištěném Berounském deníku olympijský seriál opět, věnovat se budeme boxu.