Pohled na měsíc říjen přináší Hana Carmen Šebková, která se věnuje výkladu tarotových karet a numerologii.

Neshody v kolektivu

Měsíc říjen se nachází v numerologickém osobním roce číslo 4. Jedná se o období plné často až hektické práce, kdy se mohou objevit velké neshody a falešné jednání v pracovním kolektivu. Pokud se v zaměstnání, právě z těchto důvodů, necítíme již delší dobu dobře, není pro nás vhodné, nadále zde zůstávat. Nebojte se změny, podaří se vám najít novou práci, kde budete v radosti a klidu vše zvládat.

Měsíc přeje lásce

V oblasti lásky a mezilidských vztahů je říjen měsícem stability a nového vývoje, krokem vpřed za pevným láskyplným vztahem a souzněním. S financemi na tom budeme tento měsíc již poněkud lépe, dávejme si však pozor na uzavírání nových smluv. Vše si pečlivě pročtěte, než připojíte k listině svůj podpis.

Hrozí bolesti hlavy

Co se týká našeho zdraví, dávejme si pozor na přílišné vypětí organismu. A to jak fyzické, tak i duševní. Ohrozili bychom tím naši imunitu. Hrozí též časté bolesti hlavy, žaludku a zad. Pobyt v přírodě, hrající všemi barvami, je pro nás velkou inspirací a duševní vzpruhou. Slunce se od nás sice již pozvolna odklání, ale v duši si ho nese každý z nás