Štěpán Palata si v nejstarší kategorii vyplaval dvě medaile. Sobotní dopoledne odstartoval bronzovou medailí na 100 metrů motýl. V disciplíně 50 metrů volný způsob si zajistil postup do finále v osobní rekordu z prvního místa a také ve finále potvrdil své prvenství a suverénně vyhrál. V sobotním odpoledním programu si dohmátl pro dva postupy do finále open A na 50 metrů prsa a 50 metrů motýl, v obou disciplínách nakonec vybojoval šesté místo. 

Dlouholetá výborná plavkyně Zuzana Křížová v prvním závodě zazářila a vyplavala si zlatou medaili na 100 metrů motýl. Bronz přidala na 200 metrů polohový závod. V odpoledním programu ukázala znovu své kvality, ale bohužel na 200 metrů volný způsob brala nepopulární čtvrté místo. V disciplíně 50 metrů se dostala do finále open A a vyplavala si krásné šesté místo. 

Ani Matouš Synek nezůstal pozadu, přestože byl hodnocen se starší věkovou kategorií .Na stupně vítězů se probojoval na 200 metrů polohový závod kde si dohmátl pro bronzovou medaili. V sobotu odpoledne se na 200 metrů volný způsob rozohnil a v osobním rekordu vyhrál rozplavbu jak se říká o parník, a v celkovém hodnocení bral bronz. Bohužel v nedělním dopoledni Matouš získal hned dvě čtvrtá místa a to na 200 metrů motýl a 200 metrů znak.

Dominik Plhal si v sobotním závěru dne vybral všechny svoje poslední síly a překonal sám sebe když v osobním rekordu si doplaval pro zlatou medaili na disciplínu 200 metrů volný způsob.

Další zástupkyní plaveckého oddílu byla Adriana Říhová, která ukázala své kvality na 200 metrů motýl a dohmátla pro stříbrnou medaili.

V Ústí startovali ještě Matěj Palata, Artsiom Piakhota, Michael Procházka, Emma Wittenbergerová a Barbora Zítková. 

Všichni plavci podali skvělé výkony a zaplavali si osobní rekordy. Tímto gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v nadcházejících závodech.