Bohužel hned úvodní den přemohla nemoc lídra týmu Tomáše Ludvíka, a tak byl donucen k odjezdu domů. Tento smolný fakt ale neovlivnil následující veleúspěšné tažení (celkem devět medailí) zbývajících dvou svěřenců trenérů Simony Pokorné a Vladimíra Seemana, kteří se mohli radovat z vydařené celoroční práce.

Největší pozornost na sebe upoutal David Ludvík, který vybojoval dva tituly Mistra České republiky v kategorii mladšího dorostu a to v závodech na 100 a 200 metrů znak, k čemuž přidal stříbro na 200 metrů kraul a pět bronzových medailí na 200 a 400 metrů polohově, 50 metrů znak, 400 a 800 metrů kraul, čímž se zařadil mezi nejlépe hodnocené plavce celého šampionátu.

K těmto medailovým žním se připojil i další mladší dorostenec Tomáš Míka ,který přestože byl hodnocen s o rok staršími plavci si doplaval pro bronzovou medaili na 50 metrů kraul,nepopulární čtvrté místo získal takzvaně o dohmat na 100 metrů kraul a další tři ceněná místa v TOP 10. (lobe)

První místo získala štafeta Lokomotivy Beroun. Dolní řada zleva D. Dvořák, M. Palata, horní řada zleva M. Hončík, V. Cihlář.
Berounští plavci závodili na Kladně
Ilustrační foto
Florbalisté slibují svařák i zábavu