Na tyto závody se také kvalifikovalo celkem 17 reprezentantů berounské Lokomotivy – Tereza Brousilová, Jan Cihlář, Martin Dřevínek, Jan Holeček, Tomáš Krbec, Leonard Lajčuk, David Ludvík, Tomáš Ludvík, Dušan Miko, Pavel Novák, Jan Palata, Matěj Slaboch, Klára Sýkorová, Tobiáš Trnka, Štěpán Zahradník, Jindřiška Zajacová a Filip Zeman, pod vedením trenérů Simony Pokorné a Vladimíra Seemana.

O velkém nasazení berounských závodníků svědčí i fakt, že nasbírali celkem 28 medailí. Devět bronzových, 7 stříbrných a 12 zlatých! Nejvíce se o tento historický úspěch zasloužil Tomáš Ludvík, který dokázal za velkého povzbuzování celé plavecké arény ve všech devíti startech dohmátnout na prvním místě a tím pádem si odvezl titul Krajského přeborníka na 50, 100 a 200 m znak, 400, 800 a 1500 m volný způsob a 100, 200 a 400 m polohově!

Martin Dřevínek vystoupal na nejvyšší stupínek dvakrát na 100 a 200 m prsa a k tomu přidal jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Filip Zeman se stal krajským přeborníkem na 200 metrů motýl a z Kladna si odvezl ještě bronzovou medaili. Dalšími medailisty byli Dušan Miko – 4x stříbrný a 3x bronzový, Klára Sýkorová – 1x stříbro a 2x bronz, a Štěpán Zahradník, který si doplaval pro jednu stříbrnou medaili.

Tyto závody byly nejen skvělou možností ověření formy, ale také jednou z posledních možností kvalifikace na prosincové Mistrovství ČR, konané v Plzni.