Medailové žně zažila Sofie Koníčková, která skvělými časy obohatila svojí sbírku o všechny stupně vítězů (1.100PZ, 2.100Z. 2.50K, 2.100K, 3.200Z, 3.200PZ) a může se jen těšit na závěr sezóny pro jedenáctileté žactvo, které se bude plavat v červnu v Mladé Boleslavi.

Ve stejné kategorii se umístila skvěle také Nikol Boubínová, která vyhrála krátkého motýlka a byla třetí na znakařské stovce. Medaile vybojoval také prsař Marek Šmíd ve starších žácích, kde bral stříbro a bronz.

V kategorii desetiletých, kteří budou mít Letní pohár tentokrát v Náchodě, se umístila Eliška Sedláčková na obou prsařských tratích, když tu delší vyhrála a na kratší padesátce skončila stříbrná. Další Eliška - Dvořáková plave motýlka a získala na něm dvakrát bronz. Tobiáš Kodad získal stříbro na 100M a 200PZ.

Krásným závěrem byly štafetové závody, kde žačky slavily hned dva úspěchy. V sobotu se jim podařilo urvat vynikající stříbrné umístění na 4x50 PZ ve složení Laubová (znak), Sedláčková (prsa), Boubínová (motýl) a Koníčková (kraul). V neděli pak úspěch zopakovaly, když na 4x50 K dohmátly na bronzové příčce (Boubínová, Zítková, Sedláčková, Koníčková).

Závodů se zúčastnili i další, kteří mají taktéž veliké šance na účast v Poháru Čech - Dvořáková Anna, Laubová Naďa, Filipovič Marija, Zítková Kateřina, Lášek Ondřej, Tůma Jan, Dudek Jiří, Hrabovský Albert, Stunová Veronika a Gurtlerová Nikola. Vedení klubu všem gratuluje drží palce na konec této sezony.

Po Rokycanech zdolaly Hořovice i Beroun.