Velmi dobře reprezentovala plavecký oddíl již zkušená několika násobná Mistryně ČR Zuzana Křížová, která si vyplavala v mladoboleslavském bazénu pět zlatých medailí. V závodech na 50 metrů volný způsob, 100 polohový závod, 100 metrů motýl, 100 metrů znak a 100 metrů volný způsob.

Mezi chlapeckými kategoriemi se v nejmladším ročníku 2009 prosadil Alex Metyš, v závodech na 50 metrů motýl se umístil na stříbrné příčce. V závodě na 50 metrů znak si vyskočil pro bronzovou medaili.

V kategorii 2007 se mezi nejlepší dostal Matěj Palata v závodě na 100 metrů motýl, kdy si dohmátl pro druhé místo, a na stupně vítězů si došel pro stříbrnou medaili. V kategorii 2005 velmi dobře vyzdvihli plavecký oddíl tj Lokomotivu Beroun dva již známý plavci Štěpán Palata a Jan Valečka.

Štěpán Palata si odvezl domů pět medailí. Ve třech závodech si vystoupl na stupně vítězů pro zlato a to na 50 metrů volný způsob, 100 metrů prsa a 100 metrů volný způsob. K zlatu si přihodil jedno stříbro na 200 metrů polohový závod.

Jan Valečka nezůstal pozadu, a také si domu odvezl pět medailí a to tři bronzové medaile, jednu stříbrnou a jednu zlatou medaili. Pro bronz si dohmátl na 200 metrů polohový závod, 100 metrů znak a 100 metrů volný způsob. Stříbro si získal na 50 metrů volný způsob. Zlato si zasloužil v krásném souboji na 100 metrů motýlek, kde předvedl velkou bojovnost a vedle svého oddílového kolegy si došel na stupně vítězů na ten nejvyšší stupínek .

Na začátek zimní sezóny podali plavci velmi krásné úspěchy. Tímto plavcům gratulujeme za vzornou reprezentaci Města Beroun a mateřského oddílu TJ Lokomotiva Beroun a přejeme mnoho dalších úspěchů v zimní sezoně. (LoBe)