Berounští byli jednou z nejméně početných výprav a přesto v soutěži ukázali, že se s nimi musí počítat. Ve štafetě na 4×25m polohový závod překvapivě porazili nejsilnější oddíly, když ze slabší rozplavby dokázali vyhrát a vzít tak prvenství závodníkům z poslední rozplavby, kteří zažili nepříjemné zklamání a předčasně se radovali z vítězství.

Další úspěch zaznamenala štafeta na 4×25m volný způsob, kde Berounští opět zasáhli do umístění na předních místech ze slabší rozplavby, když měli shodné časy s vítězným družstvem z poslední rozplavby, a tak se dělili o první místo s plavci ze Slávie Chomutov.

V soutěži o Litoměřický Kalich Berounští znovu nečekaně zasáhli do předních umístění. Nakonec převzali Litoměřický Kalich za třetí místo, když lepší byla třicetičlenná výprava plavců Slávie Chomutov a dvacetičlenná výprava z Písku. Oba plavecké oddíly měly nejpočetnější skupiny.

Na úspěchu berounských plavců se podílelo celé družstvo, jehož členy byli M. Bláha, H. Doanová, K. Holanová, P. Kohout, V. Tomášek a M. Štulík. Nejúspěšnějšími plavci z berounské výpravy byli K. Holanová a P. Kohout, kteří vyhráli ve svých kategoriích cenu nejvšestrannějšího plavce.

Holanová přidala k této ceně první místo na 200m znak, 100m motýlek, 100m polohový závod a 100m znak, druhé místo na 100m kraul. Kohout si přivezl tři zlaté medaile z disciplin 100m polohový závod, 100m kraul a 100m motýlek, dvě stříbrné medaile za 200m znak a 200m polohový závod. M. Bláha získal stříbro na 100m znak , V. Tomášek si vyplaval bronz na 200m polohový závod a M. Štulík si došel na stupně vítězů pro bronz na 50m kraul. Nejmladším účastníkem berounské výpravy byla H. Doanová, která si přivezla ze závodů zlatou medaili za 50m prsa, bronzovou medaili za 100m prsa a 100m polohový závod.

Trenérka Pokorná byla se svými závodníky, kteří si kromě medailí udělali v soutěži i několik osobních rekordů, velice spokojená.