Z dvaatřiceti startů získal jednu zlatou František Švehla na trati 50 m znak, páté místo navíc vybojoval na krátké osobní polohovce, dvě šestá místa na 50 a 400 m kraul, deváté na kraulařské stovce. Dušan Miko vyplaval stříbrnou medaili na 50 m a bronz na 200 m pol. závod, čtvrtý byl na 50 m kraul a pátý na 400 m kraul.

Kromě těchto úspěchů získali J. Bouška šestou pozici na 100 m prsa a osmou na 200 m kraul. Hezké a bodované osmé místo na 100 m osobní polohový závod vybojovala Petra Ševčíková.

Výborně si vedl tým chlapců ve štafetě na 4 x 50 m pol. závod, kde získali stříbrnou medaili. Ve štafetě na 4 x 50 m kraul chlapci Lokomotivy Beroun vybojovali bronz.

Na dlouho očekávaný vrchol jarní sezony se ve stejném termínu sjeli i plavci narození roku 1999, aby mezi sebou v Poháru České Republiky jedenáctiletého žactva v Domažlicích soupeřili o nejcennější umístění, které lze v této věkové kategorii dosáhnout.

V konkurenci plavců z 53 oddílů z celých Čech hájili barvy berounské Lokomotivy Denisa Dohnalová, Jakub Bláha, Jan Čeřovský, Matěj Krbec, Tomáš Ludvík a Filip Zeman, kteří dosáhli značného úspěchu již samotnou nominací na tyto republikové závody.

Nejvyšších met z berounských plavců dosáhl Tomáš Ludvík, který v nabitém dvoudenním programu vybojoval první místo na 200 m znak, druhé místo 100 m znak, třetí místo 800 m volný způsob, čtvrté místo 400 m volný způsob a páté místo 100 m polohový závod.

Do první desítky se ještě podařilo proniknout Janu Čeřovskému šestým místem na 800 m volný způsob a Matěji Krbcovi desátou příčkou na 100 m prsa.