Pro mnohé to bylo vyrvcholením jejich letní sezony, i když každý měl příležitost podat výkon, kterým by se mohl nominovat na mistrovství ČR staršícho žactva. O úsilí berounských plavců svědčí 59 překonaných osobních rekordů v průběhu této jeden a půl denní soutěže. Získali celkem třináct zlatých, šest stříbrných a dvanáct bronzových medailí.

Nejúspěšnější byla Červenková se sedmi zlatými, jednou střírnou a bronzovou. Červenka vybnojoval dvě první, dvě druhá a čtyři třetí místa. D. Soukup se stal přeborníkem na 100 a 200 metrů prsa a přidal jedno bronzové umístění. Dvě bronzová umístění získaly Holanová a Kilingerová, jedno Šírerová.

Žákyně Lokomotivy Beroun byly první a druhé v kraulové štafetě, první a třetí v polohové štafetě. Plavaly v sestavách Kilingerová, Šírerová a Holanová a dále Semrádová, Huspeková, Součková, Čerstvá. Žáci ve složení Pechan, D. Soukup, F. Endršt a Červenka doplavali v obou štafetách jako druzí. Mezi zúčastěnými jedenácti středočeskými oddíly skončili žáci jako druzí, žačky jako páté. Závodníky vedly trenérky Pokorná a Sehnoutková.