Red Dragons Hořovice – Wizards 5:0

Celý turnaj měl v osm hodin ráno otevřít zápas Red Dragons Hořovice s Wizards Praha B. Jenže soupeř Hořovic přijel k utkání jen se čtyřmi hráči a utkání tak bylo kontumováno ve prospěch Red Dragons.

Králův Dvůr – Bučis Team B 8:6

V prvním letošním vzájemném zápase prohráli Králodvorští se soupeřem jasně 12:0. Od té doby se ale hráči T.B.C. hodně zlepšili a na hřišti to bylo znát.

Zápas se hrál ve velice slušném tempu. Celek z Prahy se dostal brzy do vedení, domácím mladším žákům Králova Dvora se ale podařilo skóre během chvilky otočit na 2:1. Poté se hra přelévala ze strany na stranu. Bučis team dokázal ještě v první třetině vyrovnat na 2:2. Ve druhé části pak T.B.C. šlo opět do vedení. I třetí třetina přinesla gólovou přetahovanou. V závěru zápasu vzal na sebe zodpovědnost Dan Krob, který celkem vstřelil čtyři branky a rozhodl tak o vítězství Králova Dvora. Celý domácí tým odehrál střetnutí výborně a všichni hráči i hráčky si zaslouží pochvalu. Za zmínku určitě stojí fakt, že Králodvorští poprvé v letošní sezoně poznali příchuť vybojovaného vítězství.

Branky za Králův Dvůr: Beránek (Hynek J.), Vlasáková P. (Sládeček), Vlček 2 (Krob, Vlasáková P.), Krob 4 (Lamprecht, Vlasáková P.). Třetiny: 2:2,2:1,4:3.

Red Dragons Hořovice – Panthers 2:5

Na první třetině utkání se hodně podepsal fakt, že Hořovičtí měli nemocné oba brankáře a do branky tak musel nastoupit hráč z pole, který po celou první třetinu bojoval s nervozitou a pustil i dva laciné góly. Herně ovšem měl jasně navrch celek Panthers, který si vytvořil řadu šancí. Již v 7. minutě vedl celek z Prahy 3:0, naopak Hořovičtí se v první třetině příliš do šancí nedostali. O přestávce hořovický trenér zamíchal se sestavou a zbytek zápasu již byl herně vyrovnaný. Ve 12. minutě sice Jan Štika svým druhým gólem zvýšil již na 0:4, pak se ale ke slovu dostali Draci, kteří si vytvořili dost šancí. A dvě také po závarech před brankářem Panthers proměnili Kubíček s Váchalem. Zbytek utkání nabídl vyrovnaný florbal, hře Hořovic ale hodně chyběla střelba. Ve 27. minutě pak Panthers pojistili své vedení laciným gólem po standardce.

Branky: Kubíček, Váchal – Štika J. 2, Štika M., Kramoliš, Zemánek. Třetiny: 0:3, 2:1, 0:1. Vyloučení: 1:0. Bez využití.

Králův Dvůr – Lhokamo Praha 3:5

Ve svém druhém utkání se poslední Králův Dvůr střetl s celkem ze středu tabulky. Do zápasu s Lhokamo Praha vstoupili domácí hodně ospale, na hráčích navíc byla viditelná únava z předchozího utkání s Bučis teamem. Po první třetině sice byl stav vyrovnaný 1:1, druhé dějství se ale králodvorským vůbec nepovedlo. Soupeř skóroval čtyřikrát, domácí ani jednou a rázem byl stav 1:5.

Před třetí třetinou následovala od trenéra důrazná domluva hráčům a Králodvorští dokázali zápas zdramatizovat. Domácí snížili díky dvěma trefám na 3:5, na vyrovnání proti lepšímu soupeři ale mladším žákům Králova Dvora již nezbyly síly.

Branky za Králův Dvůr: Vlček 2 (Sládeček, Vlasáková Pe.), Beránek (Podzimek). Třetiny: 1:1, 0:4, 2:0.

Sestava Králova Dvora: Neubauerová, Kulhavý, Beránek, Blecha, Veselý P., Lamprecht, Kahoun, Krob, Vlček, Vlasáková Petra, Hynek T., Hynek J., Podzimek, Sládeček.

12. Kr. Dvůr⋌17  2 1 ­14  45:144 7

Další zápasy čekají na mladší žáky až 21. března, kdy se vypraví do haly v Kunraticích.