Nové Strašecí – Kelti Nižbor 6:1

Téměř tradiční soupeř v rámci přípravy se tentokrát nesešel v hojném počtu. Na druhou stranu ani Kelti neoplývali nejsilnější sestavou, a tak se od počátku jednalo o vyrovnaný zápas s mírnou převahou domácích. Hra plynula ve slušném tempu a šance na skórování měli útočníci na obou stranách. Domácí překonali soupeřova brankáře jako první. Špatné pokrytí hráčů a seběhnuvší bek před brankoviště znamenalo stav 1:0. To byla však jediná výraznější chyba na straně Nižbora. Dobrým pohybem a pokrytím hráčů v obranném pásmu bránili Novému Strašecí v dalším skórování.
Pozitivní nálada z první části se přenesla do třetiny prostřední a hned zkraje využili Kelti zaváhání Nového Strašecí. Míček po vyhraném vhazování posunul Novák na Östereichera, jenž se prosmýkl podél mantinelu do soupeřovy třetiny a přihrál na nabíhajícího Urbana. Ten se z kruhů nemýlil a vymetl růžek Horynovy branky. Zbytek druhé třetiny se ale hrál v režii domácích. Ti zvýšili aktivitu a obávaný kolotoč byl na světě. Kelti nestíhali především při bránění a rozebírání hráčů ve vlastním pásmu a soupeř toho náležitě využil. Čtyři branky během deseti minut znamenaly konec nadějí na solidní výsledek a ukázaly, kde musí nižborský tým nejvíce zapracovat. Návrat k poctivé obraně a občasný výlet na polovinu soupeře, tak by se dalo stručně charakterizovat závěrečné dějství z pohledu modro-bílých. Hráči Nového Strašecí dostávali podobně jako v první třetině méně volného prostoru a i přesto, že se okénka při bránění objevovala, brankář Lašek nestačil pouze na jediný brejk domácího týmu. Oba týmy si neúspěšně vyzkoušely i přesilové hry a jelikož Nižbor nedokázal korigovat, skončil zápas výhrou domácích 6:1.

SK Kelti Nižbor: P. Lašek – Smrčka, Truksa, Šmíd, P. Říha, J. Říha, Jirkovský – Gotthard, T. Lašek, M. Ostereicher, Dvořák, Novák, Mičko, Urban, Podráský.