Devět týmů se rozdělilo do tří skupin a Komárov zahájil boje ve skupině A. Zatímco s Rokycany neměly svěřenky kouče Zdeňka Laštovičky velké problémy a porazili je hladce 2:0, s áčkem Tatranu Střešovice měl sice zápas stejný výsledek, ale první sada byla hodně dramatická (25:23) a holky při ní musely ukázat v koncovce hodně pevné nervy.

Hořovické dívky to měly s postupem nahnutější. V prvním duelu s plzeňskými Vejprnicemi sice zvládly první sadu, ale ve druhé po neskutečně vypjaté koncovce podlehly 27:29 a zápas skončil remízou. Vejprnice pak remizovaly 1:1 také s Meteorem Praha, a tak Hořovice musely proti Meteoru uspět. Povedlo se jim to po suverénním výkonu, když soupeřkám nechaly uhrát pouhých 24 bodů.

Z céčka postoupila do finálové skupiny rezerva Střešovic, která za sebou nechala Roztoky i Mikulovu Praha.

A Pražanky ukázaly kvalitu i ve finálové skupině, kterou jasně ovládly. I když Komárov s nimi sehrál vyrovnaný duel, který prohrál až v koncovkách 22:25 a 24:26. To Hořovicím se povedlo uhrát více bodů jen ve druhé sadě - padly po výsledku 14:25 a 24:26, a tak v posledním derby o stříbrné medaili musely porazit Komárov. ten ale ovládl jasně už první sadu 25:14 a ve druhé se už jen dohrávalo. Hořovice se nedaly a aspoň vyrovnaly na 1:1, berou tedy bronz.

První tři družstva obdržela věcné ceny. Celý turnaj rozlosoval a odřídil starost Sokola Komárova Bohuslav "Bogan" Ernest. Po celou dobu turnaje byl v provozu bufet s občerstvením, který zajišťovali manželé Vaníčkovi.

Konečné umístění družstev:
1. Tatran Střešovice B
2. Sokol Komárov
3. Spartak Hořovice
4. Sokol Roztoky
5. VK Rokycany
6. Vejprnice Plzeň
7. Meteor Praha
8. Tatran Střešovice A
9. Mikulova Praha

Turnaj volejbalistek v Komárově - domácí tým skončil druhý.Turnaj volejbalistek v Komárově - domácí tým skončil druhý.Zdroj: Deník/Rudolf Muzika