Závodilo se na trati 500 m a tak vše bylo velmi rychlé. "Starty následovaly po 6 minutách, a tak nejen v samotných závodech to byl sprint, ale i v loděnicích. Přesedání, příprava lodí a vesel," líčila trenérka Růžena Sehnoutková

Pro zlaté medaile a malé věcné dary k platu vítězů přistálo šest berounských posádek. Nejprve párová čtyřka dorostenek FOREJTOVÁ Markéta, Adéla BARTÁKOVÁ, Saša LAUBOVÁ a Anička PAVLÁSKOVÁ. Dvojskify - st.žaček Anna ČECHOVÁ S Kačkou ŠTAJEROVOU a st.žáků Jakub DUŠEK a Šimon HOBZA a ml. žáků Pavel PAVLÁSEK se Šimonem KAVALÍREM. Velkou radost měla posádka mladších žaček pod kormidlem Zuzky VABROUŠKOVÉ – Viky KOCOURKOVÁ, Bára BOHÁTKOVÁ, Amálie HORSKÁ a Lucka DOMANSKÁ , které i vybojovaly svou první medaili a hned zlatou! Suverénní vítězství si vybojovala o „dva parníky“ mixovaná posádka staršího žactva. Veslovod Maruška TRNKOVÁ, Amálie MORAVČÍKOVÁ, Oliver MOLČANYI, Přemek PRÁŠEK, Kuba DUŠEK, Šimon HOBZA, Ančí ČECHOVÁ a Kačka ŠTAJEROVÁ a na kormidle Žofie RADECHOVSKÁ, která tuto posádku vyburcovala k úžasnému výkonu.

Stříbrné medaile vybojovali ml.žáci Pavlásek Pavel, Timi Petráš, Šimon Kavalír a Vojta Kodras na párové čtyřveslici s kormidelnicí Bárou Novákovou. Dvojskif dorostenek M.Forejtová a A. Pavlásková, dorostenců Jakub Šiška s Albertem Tůmou a st.žáků O. Molčanyi s P.Práškem. Na skifu dorostenek A.Bartáková. Velkou radost udělal klubu dvojskif veteránů složený z trenérů Martina RESLA a Hanky PAVLÁSKOVÉ, kteří ukázali mládeži, jak se závodí. Další veteránský dvojskif – společenství - složený z berounského Jiřího Odstrčila s jeho partnerky Hanky Drdákové ze Slavie, dojel ve své jízdě na třetím místě.

Třetí dojely ve svých jízdách také dvojskify st. žaček M.Trnková- A.Moravčíková a Ž.Radechovská s M.Hlaváčkovou. Pro bronz si dojely obě posádky párových čtyřek st. žactva – žáci ve složení J.Dušek,Š.Hobza, K.Král, V.Tejkl s kormidelnicí Z.Vabrouškovou a žačky A.Čechová, K.Štajerová, A.Moravčíková, M. Trnková s kormidelnicí Ž. Radechovskou. Bronz si vyjela také Z.Matějková na skifu juniorek.

Opět se nám urodilo hodně „brambor“ celkem osm. Osma dorostenců Smejkal,Hobza F, Radechovský, Tůma, Šiška,Landa, Kopačka, Čech na kormidle B.Nováková, dva dvojskify dorostenců Tůma-Šiška a Landa-Kopačka a juniorek Matějková- L.Forejtová, ml. žaček Bohátková-Domanská a st. žáků Král-Tejkl a skif juniorek L.Forejtová. Na svém prvním startu na dvojskifu ml. žaček dojely dvojčata Veronika s Adéla Kučerovi na pátém místě a také dvojskif dorostenců F.Hobza s V. Radechovským, na skifu dorostenek M.Forejtová a párová čtyřka dorostenců, složená pouze z ročníkově mladších kluků Smejkal, Landa, Kopačka a Čech. Ti bojovali a jeli se silnějšími posádkami velmi vyrovnaný závod. Na dvou šestých místech pak po velkém boji dojela na skifu dorostenek A.Pavlásková a dvojskif ml.žáků Beran-Petráš.

Takže celková bilance je 6 zlatých, 6 stříbrných, 6 bronzových, 8 čtvrtých, 4 pátá a 2 šestá místa. "Super bilance, super závody a super celý den. Všem závodníkům a trenérům a pomocníkům z řad našeho klubu a rodičů děkujeme za spolupráci. Odměnou je radost v očích našich závodníků," dodal nadšená trenérka Růžena Sehnoutková.