Los prvoligovému Královu Dvoru určil dvojici celků, které mají kvalitativně slabší soupisku. Králodvorský Sokol teoretické předpoklady potvrdil a z cesty na západ Čech přivezl plný bodový zisk.

KST Klatovy – Sokol Králův Dvůr 0:10

Sokol nastoupil v sestavě Pisárová, Sobková a Hošková. Domácí celek i přes velkou snahu nezískal ani čestný bod. Druhý soupeř byl mnohem tvrdším oříškem.

TJ Hrádek – Sokol Králův Dvůr 3:7

Hostující dvojice Hošková – Pisárová prohrála úvodní čtyřhru a domácí vedli 1:0. Králodvorské hráčky ale následně získaly pět bodů v řadě za sebou a pevně uchopili vývoj utkání do svých rukou. Body Králův Dvůr: Hošková 3, Lupínková 2, Pisárová 2.

Králodvorský Sokol je po sedmém kole na pátém místě prvoligové tabulky. O víkendu přijedou do Králova Dvora celky z Ústí n/L a Litoměřic.

V 3. lize mužů bojuje hořovický Sokol, který hlavně na domácích stolech dosahuje pozoruhodných výsledků.

Sokol Hořovice – TTC Praha 10:6

Domácí potřebovali nutně bodovat proti poslednímu celku 3. ligy. Nervozita si vzala svou daň, když Hořovičtí prohráli obě úvodní čtyřhry. Herní nasazení domácích, které podložili kvalitou, nakonec znamenalo zisk důležitých bodů. Vítězství se nerodilo lehce, ale úkol byl splněn. Body Hořovice: Karda 3, Chládek 3, Šmíd 2, Homolka 2. Druhý den hráli Hořovičtí s top týmem, proti kterému mohli pouze získat.

Sokol Hořovice – Sokol Michle 8:10

Domácí bez nervů vlétli na vysoce favorizované ligové matadory a děly se věci. Hořovičtí vyhráli obě čtyřhry a toto dvoubodové vedení si udrželi až do samého závěru. Teprve za kritického stavu 8:6 hosté urvali závěrečné čtyři body a tím také celé utkání. Body Hořovice: čtyřhry 2, Karda 2, Homolka 2, Šmíd 1, Chládek 1.

Hořovice jsou po devátém kole na šestém místě ligové tabulky, ale jenom pouhý bod od desátého místa, které znamená sestup. O víkendu pojede Sokol na důležitá utkání do Plzně a do Strakonic.

Josef Růžička