VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Středočeský stolní tenis

Střední Čechy - Po týdenní přestávce pokračovaly dalším dvoukolem středočeské stolnětenisové soutěže družstev, které i tentokrát přinesly v některých utkání překvapení. Příkladem je v divizi oddílové derby v Hudlicích, v němž A tým prohrál s B týmem debaklem 0:10. Zajímavé výsledky se ovšem narodily i v soutěží I. třídy, ale i II. třídy.

20.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

STŘEDOČESKÁ DIVIZE
6. kolo: Kostelec n. Č. l. – Ml. Boleslav B 6:10 (čtyřhry 1:1)
Menz 3, P. Pokorný 1, Rak 1, J. Pokorný 1 – Fuka 4, Serbus 2, Nováček 2, Zahrádka 1, Brandýs n. L. – TTC Kladno B 10:1 (1:1) Mifka 3, Zatřepálek 2, Šubrt 2, Berger 2, Hudlice – SKP ARLT Kladno 10:4 (2:0) Homolka 3, Dřevěný 2, Lev 2, Landa 1 – Hrubý 2, Vospálek 2, Rakovník – Hudlice B 9:9 (1:1) Kettner 3, Čech 2, Mikeš 2, Rezek ml. 1 – Hříbal 3, Hrabár 3, Gruber 2, Mn. Hradiště – So Příbram 5:10 (1:1) Stránský 3, Trávníček 1 – Kotrbatý 4, Jaroš 2, Havelka 2, Mráz 1, Neratovice – Hořovice 9:9 (2:0) Michal 3, Zd. Dvořák 2, Beneš 1, J. Dvořák ml. 1 – Šmíd 4, Jirouch 2, Ungr 2, Koros 1.
7. kolo: Kostelec n. Č. l. – TTC Kladno B 10:3 (1:1) Menz 3, P. Pokorný 3, Rak 3 – Pavlíček 1, Vychodil 1, Brandýs n. L. – Ml. Boleslav B 7:10 (0:2) Zatřepálek 3, Berger 2, Šubrt 1, Mifka 1 – Nováček 3, Serbus 2, Fuka 2, Zahrádka 1, Hudlice A – Hudlice B 0:10 (0:2) Gruber 2, Hubinger 2, Hrabár 2, Hříbal 2, Rakovník – SKP ARLT Kladno 10:7 (1:1) Mikeš 3, Lédl 3, Čech 2, Andrt 1 – Vospálek 2, Ulihrach 2, Hrubý 2, Mn. Hradiště – Hořovice 9:9 (2:0) Ort 3, Stránský 3, Blažek 1 – Šmíd 4, Koros 2, Ungr 2, Jirouch 1, Neratovice – Sokol Příbram 9:9 (1:1) Mottl 4, Zd. Dvořák 2, Michal 1, J. Dvořák ml. 1 – Kotrbatý 3, Jaroš 3, Havelka 2.
1. Hudlice A 7 6 0 1  60:36  18
2. Brandýs n. L. 7 5 1 1  66:29  16
3. Rakovník 7 4 2 1  66:53  14
4. Hudlice B 7 4 1 2  57:47  13
5. Ml. Boleslav B 7 4 1 2  57:47  13
6. ARLT Kladno 7 3 1 3  57:56  10
7. TTC Kladno B 7 3 0 4  44:57   9
8. Hořovice 7 1 4 2  59:60   7
9. Neratovice 7 1 3 3  48:60   6
10. Mn. Hradiště 7 1 2 4  44:62   5
11. So Příbram 7 1 1 5  45:64   4
12. Kostelec n. Č. l. 7 1 0 6  28:63   3

KRAJSKÁ I. TŘÍDA
Skupina A
6. kolo: V. Popovice – Říčany B 9:9 (čtyřhry 1:1)
Stupavský 3, Randák 2, Škop 2, Semrád 1 – Pokorný 4, Štěpánek 3, Voráč 1,
Veltrusy – Žebrák 8:10 body
domácí bodynenahlásili, ST–Šanov – Lány 9:9 (1:1) Pisár 4, V. Knor 2, Kadeřábek 1, L. Knor 1 – Spiegl 3, M. Moravec 2, P. Moravec 2, Hrbek 1, Rakovník B – Lochovice 8:10 (1:1) Kos 2, Přibík 2, Kettner 2, Rezek 1 – Baier 4, Budělovský 2, Protiva 2, Zitta 1, TTC Kladno C – Rožmitál 3:15 (0:2) Dědina 3 – Čížek 4, Srch 3, Eisenreich ml. 3, Dlouhý 2, Králův Dvůr C – Hořovice B 18:0 (2:0) Flíček 4, Vlček 4, Řejha 4, Kopřiva 4.
7. kolo: Velké Popovice – Žebrák 16:2 (2:0) Stupavský 4, Semrád 4, Randák 3, Škop 3 – J. Kunc 1, Křemen 1, Veltrusy – Říčany B 9:9 body domácí nehlásili, ST–Šanov – Lochovice 7:11 (1:1) Pisár 3, Kadeřábek 1, L. Knor 1, V. Knor 1 – Baier 4, Budělovský 3, Zitta 2, Protiva 1, Rakovník B – Lány 9:9 (0:2) Kettner 3, Kos 2, Přibík 2, Rezek 2 – P. Moravec 4, M. Moravec 1, Hrbek 1, Spiegl 1, TTC Kladno C – Hořovice 15:3 (1:0) Mencl 3, Dědina 2, Lážnovský 1, Novotný 1, 7xWO – Jan Ungr I. 3, Králův Dvůr C – Rožmitál 15:3 (2:0) Flíček 4, Vlček 4, Řejha 4, Kopřiva 1 – Dlouhý 1, Eisenreich ml. 1, 1xWO.
1. Králův Dvůr C 7 7 0 0  105:21  21
2. Říčany B 7 5 2 0   76:50  17
3. Lochovice 7 5 1 1   74:52  16
4. V. Popovice 7 3 3 1   71:55  12
5. ST–Šanov 7 3 2 2   67:59  11
6. Rakovník B 7 3 1 3   65:61  10
7. Rožmitál 7 3 1 3   65:61  10
8. Lány 7 2 2 3   65:61   8
9. TTC Kladno C 7 2 1 4   52:74   7
10. Žebrák 7 2 0 5   87:89   6
11. Veltrusy 7 0 1 6   47:79   1
12. Hořovice B 7 0 0 7   32:94   0

Skupina B
6. kolo: Libice n. C. – FK Kolín C 13:5 (1:0)
Trajhan 3, Kaipr 3, Paroulek 1, Pekárek 1, 4xWO – Šembera 3, Ptáček 1, Mazurkiewicz 1, Brandýs n. L. B – FK Kolín B 5:13 (0:2) Sysel 3, Holub 2 – Zaplatílek 3, Ulrich 3, Hrda 2, Lhoták 1, 1xWO, Loko Nymburk – Benešov 9:9 (1:1) Třešňák 4, Horáček 2, Suchomel 1, Kemr 1 - Váňa 3, Zvolský 2, Zrcek 2, Dohnal 1,Sokol Kutná Hora – Sadská 7:11 (0:2) Štus 4, Faltín 1, Liberský 1, Maruščák 1 – Wagner 3, Beran 3, Kyncl 2, 1xWO, Sázava B – Kosmonosy 7:11 (1:1) Trmal 3, Zajíček 3 – Čech 3, Budjač 2, Veselý 2, Durdis 2, Táborský 1, Mladá Boleslav C – Bělá p. B. B 9:9 (2:0) Čeřovský 4, Antoš 2, Loudín 1 – Postelt 3, Řípa 3, Balcar 2, Šlapáček 1.
7. kolo: Libice n. C. – FK Kolín B 8:10 (2:0) Kaipr 3, Trajhan 1, 2xWO – Zaplatílek 4, Hrda 3, Lhoták 2, Ulrich 1, Brandýs n. L. B – FK Kolín C 7:11 (0:2) Sysel 2, Holub 2, Nekola 1, 2xWO – František Ptáček 3, Petr Ptáček 3, Šembera 2, Mazurkiewicz 1, Loko Nymburk – Sadská 5:13 (1:1) Suchomel 2, Kyncl 1, Horáček1 - Wagner 4, Kyncl 3, Vojáček 2, 3xWO,Sokol Kutná Hora – Benešov 13:5 (2:0) Liberský 3, Maruščák 3, Štus 3, Jirásek 1, 1xWO – Zrcek 1, Váňa 1, 2xWO, Kavalier Sázava B – Bělá p. B. B 7:10 (1:1) Trmal 2, 4xWO – Postetl 2, Balcar 2, Budjač 1, 4xWO, Mladá Boleslav C – Kosmonosy 11:7 (1:1) Antoš 4, Niems 2, Čeřovský 2, Loudín 2 – Veselý 3, Zajíček 1, 2xWO.
1. FK Kolín B 7 7 0 0  84:42  21
2. Sadská 7 6 0 1  84:42  18
3. Ml. Boleslav C 7 5 2 0  83:43  17
4. Bělá p. B. B 7 4 2 1  77:48  14
5. Kutná Hora 7 4 1 2  60:66  10
6. Libice n. C. 7 3 0 4  65:61   9
7. Kolín C 7 3 0 4  49:77   9
8. Brandýs n. L. B 7 2 2 3  56:70   8
9. Loko Nymburk 7 2 1 4  52:74   7
10. Kosmonosy 7 1 0 6  54:72   3
11. Benešov 7 0 2 5  46:80   2
12. Sázava B 7 0 0 7  45:80   0

KRAJSKÁ II. TŘÍDA
Skupina A
6. kolo: Roztoky – Slaný 15:3 (čtyřhry 1:1)
Žáček 3, Moravec 3, Tikovský 2, Matějíček 1, 5xWO – Horský 1, Pánek 1, Dřínov – Sport Kladno 1:17 (0:2) Poláková 1 – Novák 4, Pírka 4, Jedlička 4, Tuček 3, Stochov Honice – Rakovník C 9:9 (2:0) Fencl 3, Navrátil 3, Karmazín 1 – Tvrz 4, Fabinger 2, Šebek 2, Cír 1, Lány B – SKP ARLT Kladno B 12:6 (0:2) Šulc 4, Vajcová 3, Moravec 2, Jirkovský 2 1xWO – Heral 2, Štěpán 1, Dvořák 1, Neratovice B – Mlékojedy/ Kostelec n. L. – 8:10 (2:0) Beneš 3, Trnka 2, Ehl 1 – Zd. Donát 4, Halama 3, Legát 2, Kulíšek 1, Sn Kladno – Líbeznice B 12:6 (1:1) J. Špalek 4, M. Špalek 3, Kříž 2, 2xWO – Bernard 2, Kulíšek 1, Trgiňa 1.
7. kolo: Roztoky – Sport Kladno 10:8 (2:0) Švarc 2, Matějíček 2, Žáček 2, Moravec 2 – Novák 4, Pírka 2, 2xWO, Dřínov – Slaný 7:11 (0:2) Káš 1, Poláková 1, 5xWO – Poláček 3, Horský 2, Pánek 2, Tajč 2, Stochov Honice – SKP ARLT Kladno B 8:10 (2:0) Navrátil 3, Fencl 1, Karmazín 1, Janoušek 1 – Heral 4, P. Štěpán 3, Dvořák 2, Čermák 1, Lány B – Rakovník C 12:6 (1:1) Vajcová 3, Šulc 3, Moravec 3, Jirkovský 2 – Tvrz 4, 1xWO, Neratovice B – Líbeznice B 11:7 (1:1) Trnka 4, Ehl 3, Beneš 2, Čuba 1 – Bernard 3, Kulíšek 1, Trgiňa 1, Srbek 1, Sn Kladno – Mlékojedy /Kostelec n. L. 9:9 (1:1) J. Špalek 3, Šavel 3, M. Špalek 1, Havel 1 – Kulíšek 3, Legát 2, Halama 2, Zd. Donát 1.
1. Lány B 7 7 0 0  89:37  21
2. Roztoky 7 6 1 0  84:42  19
3. Slaný 7 5 0 2  63:63  15
4. Rakovník C 7 4 2 1  67:59  14
5. Stochov Honice 7 3 1 3  68:58  10
6. Sn Kladno 7 3 1 3  62:64  10
7. Sport Kladno 7 3 0 4  68:58   9
8. Mlékojedy/Kostelec 7 2 2 3  59:67   8
9. ARLT Kladno B 7 2 0 5  61:65   6
10. Neratovice B 7 2 0 5  61:65   6
11.Líbeznice B 7 1 1 5  48:78   4
12. Dřínov 7 0 0 7  26:100  0

Skupina B
6. kolo: Bělá p. B. C – Lysá n. L. 5:13 (0:2)
Kapras ml. 3, Balog 1, Balcar 1 – Boháč 4, Sádlo 2, Havel 2, Bittner ml. 1, 2xWO, Kosmonosy B – Mn. Hradiště B 4:14 (1:1) Horsák 2, Durdis 1 – Rulec 3, Luka 3, Haas 3, Hoďák 2, 2xWO, Nymburk B – Sadská B 5:13 (0:2) Třešňák 1, 4xWO – Fedačka 4, Švarc 2, Vydra 2, Máka 2, 1xWO, Přezletice – Sadská C 6:12 (1:1) Ondř. Havazík 1, 4xWO – Dvořák 3, Popelka 3, Počarovský 3, Motl 2, Mn. Hradiště C – Brandýs n. L. C 16:2 (2:0) Kastner 4, Beniš 4, Grill 3, Kroupa 2, 1xWO – Zatřepálková 2, Ml. Boleslav D – Krchleby 6:12 (0:2) Niems 2, Niedermertl 1, Školník 1, 2xWO – Břetenář 3, Procházka ml. 3, Kučera 2, Paclt 2.
7. kolo: Bělá p. B. C – Mnichovo Hradiště B 5:13 (1:1) Balog 3, Kapras 1 – Rulec 3, Hoďák 3, Luka 3, Haas 2, 1xWO, Kosmonosy B – Lysá n. L. 8:10 (0:2) Čech 3, Horsák 2. Durdis 2, Zajíček 1 – Boháč 3, Bittner ml. 2, Sádlo 2, Havel 1, Nymburk B – Sadská C 12:6 (0:2) Suchomel 3, Pour 3, Třešňák 3, Mucha 2, Šimek 1 – Dvořák 2, 2xWO, Přezletice – Sadská B 5:13 (1:1) Slunéčko 2, Ondř. Havazík 1, 1xWO – Fedačka 4, Vydra 4, Hubáček 2, Máka 2, Mn. Hradiště C – Krchleby 11:7 (1:0) Kastner 3, 7xWO – Kučera 3, Paclt 3, Břetenář 1, Ml. Boleslav D – Brandýs n. L. C 11:7 (2:0) Niedermertl 3, Niems 3, Školník 2, Pácha 1 – Ivan 3, Mühlfeit 2, Zatřepálková 2.
1. Mn. Hradiště C 7 6 1 0  85:41  19
2. Sadská B 7 6 1 0  80:46  19
3. Mn. Hradiště B 7 5 0 2  84:42  15
4. Krchleby 7 5 0 2  83:43  15
5. Lysá n. L. 7 4 1 2  69:57  13
6. Ml. Boleslav D 7 4 0 3  59:67  12
7. Bělá p. B. C 7 3 2 2  70:56  11
8. Nymburk B 7 1 1 5  48:78   4
9. Sadská C 7 1 1 5  45:81   4
10. Přezletice 7 1 1 5  49:77   4
11. Kosmonosy B 7 1 0 6  48:78   3
12. Brandýs n. L. C 7 1 0 6  36:90   3

Skupina C
6. kolo: Sedlčany B – Králův Dvůr E 14:4 (2:0)
Lesák 4, Linhart 3, Kovář 2, Mašek 2, 1xWO – Dřevěný 1, Šrámek 1, 2xWO, Březnice – Králův Dvůr D 10:8body domácí nehlásili, Unhošť – Nižbor 8:10 (1:1) Sokolovský 3, Jangl 2, Mach 1, Hanuš 1 – Kovanda 4, Šturc 3, Pech 1, Šmíd 1, Ořech – Hudlice C 11:7 (1:1) Skřivánek 3, Krasničan 3, Helo 3, Kohlík ml. 1 – Stehlík 4, Dvořák 1, Vaculík 1, Olešná – Klinec 4:14 (1:1) Vurm 1, Kopp 1, Herman 1 – Hrstka 4, Urban 4, Vilhelm 3, Fischer 1, 1xWO, TTC Příbram – Mníšek p. B. 11:7 (1:1) Karda 3, Ječmen 3, Silavecký 3, Brabenec 1 – Přáda 3, Šťastný 1, Bujárek 1, Macháček 1.
7. kolo: Sedlčany B – Králův Dvůr D 5:13 (0:2) Linhart 2, 3xWO – Vlasák 3, Rujder 2, Roziňák 1, Hák 1, 3xWO, Březnice – Králův Dvůr E 10:8 body domácí nehlásili, Unhošť – Hudlice C 10:8 (1:1) Mach 3, Jangl 2, Sokolovský 2, Hanuš 2 – Lev 4, Stehlík 3, Ořech – Nižbor 5:13 (1:1) Skřivánek 2, Helo 1, 1xWO – Šturc 4, Kovanda 3, Šmíd 3, Michalík 2, Olešná – Mníšek p. B. 12:6 (2:0) Herman 4, Kopp 3, Vurm 2, Kroc 1 – Přáda 3, Macháček 2, Šťastný 1, TTC Příbram – Klínec 5:13 (0:2) Karda 2, Silavecký 2, Ječmen 1 – Hrstka 4, Urban 4, Vilhelm 2, Fischer 1.
1. Olešná 7 5 1 1  69:57  16
2. Králův Dvůr D 7 5 0 2  74:52  15
3. Březnice 7 4 2 1  72:54  14
4. Klínec 7 4 1 2  74:52  13
5. Nižbor 7 4 1 2  74:52  13
6. TTC Příbram 7 4 0 3  69:57  12
7. Mníšek p. B. 7 3 1 3  64:62  10
8. Sedlčany B 7 3 1 3  61:65  10
9. Unhošť 7 2 2 3  65:61   8
10. Králův Dvůr E 7 2 0 5  52:74   6
11. Ořech 7 1 0 6  38:88   3
12. Hudlice C 7 0 1 6  44:82   1

Skupina D
6. kolo: Velké Popovice – Říčany C 6:12 (0:2)
Zita 2, Maršál 1, Šiler 1, 2xWO – Erlich 3, Mika 3, Plíhal 2, Šanc 2, Klučov – FK Kolín D 13:5 (1:1) J. Martin 3, P. Martin 3, Chlumský 2, Kurel 1, 3xWO – Křivánek 2, Holman 1, 1xWO, SKP Olympia Kutná Hora – Benešov B 10:8 (2:0) Majer 2, Darius 2, Zajíček 2, Tichý 2 – Povolný 1, 7xWO, So Kutná Hora – Týnec n. S. 13:5 (1:1) Maruščák 4, Růžička 2, Mucha 2, Faltín 1, 3xWO - Hameta 2, Staněk 2,Zruč n. S. – Týnec n. L. 12:6 (1:1) Kamarýt 4, Herout 3, Fiala 2, Jandejsek 1, 1xWO – Valenta 2, Moravec 2, Mošna 1, Vlašim – Čáslav 13:5 (2:0) Kudrna 3, Pěnkava 3, Hejný 1, Škopek 1, 3xWO – Lövl 2, Sosnovec 2, Zikmunda 1.
7. kolo: Velké Popovice B – FK Kolín D 3:15 (0:2) Zita 2, Maršál 1 – Šembera 3, Holman 3, Křivánek 2, Brant 2, 3xWO, Klučov – Říčany C 8:10 (1:1) Kurel 3, Chlumský 2, J. Martin 1, P. Martin 1 – Erlich 4, Voráč 3, Šanc 2, SKP Olympia Kutná Hora – Týnec n. S. 11:7 (0:1) Majer 3, Tichý 2, Vrána 1, 5xWO – Hameta 2, Staněk 2, Kašpárek 1, 1xWO, So Kutná Hora – Benešov B 10:8 (2:0) Faltín 4, Růžička 2, Mucha 1 - Šturc 2, Povolný 2, Šostý 1, Hrazdíra 1, 2xWO,Zruč n. S. – Čáslav 15:3 (2:0) Jandejsek 3, Kamarýt 3, Herout 3, 4xWO – Beňuš 1, Sosnovec 1, Cyrus 1,Vlašim – Týnec n L. 13:5 (1:1) Pěnkava 4, Kudrna 3, Polák 2, Hejný 1, 2xWO – Moravec 2, Mošna 1, 1xWO.
1. Zruč n. S. 7 7 0 0  103:23  21
2. Vlašim 7 5 0 2   79:47  15
3. Týnec n. S. 7 5 0 2   70:56  15
4. Říčany C 7 4 2 1   65:61  14
5. Olympia K. Hora 7 4 1 2   59:67  13
6. FK Kolín D 7 4 0 3   70:56  12
7. So Kutná Hora B 7 3 1 3   58:68  10
8. Klučov 7 3 0 4   72:54   9
9. Čáslav 7 2 1 4   53:73   7
10. Benešov B 7 1 1 5   50:76   4
11. Týnec n. L. 7 1 0 6   53:73   3
12. V. Popovice B 7 0 0 7   24:102  0

Autor: Vlastimil Dudáček

20.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Zdice se rozhodly obnovit zeleň ve městě

ŠŤASTNÁ maminka Daniela Kučerová chová v náručí dceru Lucii, kterou přivedla na svět 8. prosince 2017. Holčička v ten den vážila 3,14 kg a měřila 48 cm. Doma v Újezdu u Hořovic na Lucinku čekali tatínek Josef a sestřička Verunka (3,5) Karkošovi.
16

FOTOGALERIE: Prosincoví novorozenci se představují

AUTOMIX.CZ

Víte, co je černý led? Poradíme, jak ho poznat a jak se s ním vypořádat

Ze všech zimních nástrah na motoristy (a vlastně obecně na všechny), je jednou z nejhorších takzvaný „černý led“. Ten je totiž skoro nerozpoznatelný, ale strašlivě kluzký, což může způsobit velkou spoustu nemilých situací. Znáte taková ta videa, kdy se auta se zabržděnými koly nekontrolovaně kloužou jako saně? Tak přesně to umí černý led.

Kašle a rýmy s teplotami přibývá, chřipka však zatím neútočí

Střední Čechy – Nejfrekventovanější výskyt akutních respiračních infekcí zůstává ve středních Čechách na Příbramsku, naopak nejnižší nemocnost se z Kladenska během uplynulého týdne přesunula na Kolínsko. Nadále platí, že situaci lze označovat jako klidnou a nijak nevybočující ze zkušeností uplynulých let. Údaje praktických lékařů a pediatrů sice ukazují, že nemocnost zvolna stoupá – to je však v tomto ročním období obvyklé.

Kam na nejlepší svařák. A za kolik?

/INTERAKTIVNÍ MAPA/ Proklikejte si, kolik zaplatíte za dvě deci svařeného vína či punče na vánočních trzích na náměstích českých, moravských a slezských měst.

OBRAZEM: V Berouně skončily podzimní kurzy tanečních

Beroun - Podzimní Kurz tanečních pro mládež, který už tradičně pořádá v Berouně Romana Chvátalová, v pátek zakončil Věneček.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT