Letos dochází k některým změnám oproti minulým ročníkům. Zásadní změnou je nové místo prezentace a startu i cíle závodu. Nově se jím stává atletický stadion TJ Lokomotiva Beroun.

Trasa závodu povede z atletického stadionu na lávku přes Litavku směrem k vlakovému nádraží, po podběhnutí dálničního mostu se odbočí doleva, dále po lávce pro pěší na železničním mostě přes Berounku a pak již po cyklostezce podél řeky Berounky. Obrátka trati (11,2) km bude v osadě V Kozle, obrátka trati (17,8 km) bude ve Svatém Janu pod Skálou. Po obrátce vedou obě trati stejnou cestou zpět do cíle na stadionu.

Pro závodníky budou v místě prezentace a cíle k dispozici WC s umyvadly v tribuně stadionu. Pro převlékání bude sloužit krytá tribuna atletického stadionu. Pořadatelé neručí za odložené věci. V okolí atletického stadionu je parkování omezeno modrou zónou. Je možné využít parkoviště P+R Na Podole vzdálené 300 metrů od stadionu, případně parkoviště finanční úřad či parkoviště městský úřad, která jsou rovněž nedaleko od atletického stadionu.

Kompletní propozice najdete ZDE.

Jan CIHLÁŘ