K němu schází Tomáši Treglerovi a jeho týmu překonat tři překážky. Jako první se jeho celku HB Ostrov postaví SKST Stavoimpex Hodonín. Zápas se hraje od 18 hodin a k vidění bude na kanálu you-tube.

Stolní tenisty HB Ostrov čeká tedy úvodní duel čtvrtfinále hned po svátečních dnech, takže pohlídat si životosprávu bylo velmi důležité. „Doufám, že žádná pomlázka s rumíky nebyla, že to nikoho z hráčů nenapadne,“ vyjádřil se trenér HB Ostrov Vožický.

Po úterním utkání se čtvrtfinálová série přesune do Hodonína, kde se ve čtvrtek 8. dubna od 17 hodin uskuteční druhý zápas. Případné rozhodující utkání by opět viděla havlíčkobrodská Birell Aréna v sobotu 10. dubna v 16 hodin.

Velikonoce si v havlíčkobrodském klubu rozdělili. Polovinu z nich strávili hráči pracovně, druhou část věnovali odpočinku v rodinném kruhu. „V pátek najeli do Brodu na krátké soustředění, které skončilo v sobotu,“ nastínil Bohumil Vožický.

Klub dával pozor i na protiepidemiologická opatření. Onemocnění totiž nedávno prodělal manažer Miroslav Jinek a pozitivní test měl benjamínek týmu Radek Skála. Oběma už skončila tříměsíční imunita, takže jsou ve stejné pozici jako trenér či všichni hráči brodského základu Michal Obešlo, Tomáš Tregler a Dmitrij Prokopcov. „Budeme rádi, když nám budete fandit, i když nemůžete být přímo v hledišti,“ vzkazuje Tomáš Tregler. V Hudlicích určitě bude u internetového přenosu panovat napětí a fandovství.